A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novada pārtikas amatniekus aicina doties pieredzes apmaiņas braucienā

Cēsu novada pārtikas amatniekus aicina doties pieredzes apmaiņas braucienā

Lai smeltos pieredzi un gūtu vērtīgo ieskatu uzņēmējdarbības attīstības veicināšanā, Cēsu novada pašvaldības Attīstības nodaļa organizē braucienu uz "Raiskuma labumu darītavu" un izstādi "Riga Food 2017". Izbraukšana ceturtdien, 7.septembrī, plkst.8.15 no Vaives pagasta “Kaķukroga”.

Brauciena pirmajā daļā dosimies uz “Raiskuma labumu darītavu”, kur saimnieki dalīsies ar savu pieredzi uzņēmējdarbības attīstībā lauku teritorijā. Šobrīd ražotnē tiek ražots alus, maize, kūpināta gaļa. Būs iespēja apmeklēt ražošanas telpas, izzināt par zīmola izveidi un mārketingu.

Plkst.11.00 no Raiskuma dodamies uz “Riga Food 2017” izstādi Ķīpsalā. Ekspozīcijā piedalīsies 715 uzņēmumi no 37 valstīm, šogad 14 valstu nacionālie stendi. Jauno produktu demonstrācijas un degustācijas izstādē. Izcilas kvalitātes pārtikas produktu konkursi un degustācijas. Gardākā medus, maizes un piena produktu konkursi. Apmeklē – profesionāļi no visas pasaules un gardēži. Paralēli lielo pārtikas ražotāju stendiem, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, inovāciju, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstādei piedalīsies arī aptuveni 150 mājražotāji. Vairāk par izstādi ŠEIT.

Dalībnieks finansē apmeklējumu “Raiskuma labumu darītavā” un “Riga Food izstādē” (Kopā 10 EUR), transportu nodrošinās Cēsu novada pašvaldība.

Pieteikšanās braucienam līdz 5.septembrim jeb kamēr ir vietas autobusā pa tālruni 26687719 (Evija) vai elektroniski evija.atvara@cesis.lv.

Publicēšanas datums: 2017. gada 30. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt