A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novada iedzīvotāju forums - 28.oktobrī

Cēsu novada iedzīvotāju forums - 28.oktobrī

Ikviens Cēsu novadnieks aicināts piedalīties Cēsu novada iedzīvotāju forumā, kas notiks sestdien, 28.oktobrī, sākot no plkst.10.30, visas dienas garumā Cēsu 2.pamatskolā. Tajā kopā ar pašvaldības darbiniekiem strādāsim pie radošiem veidiem, kā risināt iedzīvotājiem aktuālas problēmas un padarīt dzīvi Cēsu novadā labāku.

No plkst.10.30 notiks dalībnieku reģistrācija, bet foruma atklāšana notiks plkst.11.00. Aicinām dalībniekus ierasties laicīgi un atvēlēt dalībai forumā visu dienu.

Šāds iedzīvotāju iesaistes pasākums notiks otro gadu pēc kārtas. Iepriekšējā gadā tas pulcēja 50 aktīvu cēsnieku, kuri kopīgiem spēkiem radīja jaunas idejas un risinājumus savas dzīves vides veidošanai.

Šogad iedzīvotāju forums kalpos kā noslēgums septembrī un oktobrī notikušajām apkaimju sanāksmēm, kuru laikā iedzīvotāji tikās ar pašvaldības speciālistiem desmit dažādās Cēsu novada apkaimēs, lai pārrunātu un identificētu katrai apkaimei un visam novadam aktuālākos jautājumus un problēmas. Šoreiz paši iedzīvotāji varēs darboties pie radošiem problēmu risinājumu meklējumiem. Iedzīvotāju ierosinājumi tiks ņemti vērā, plānojot novada nākamā gada budžetu, kā arī uzlabojot pašvaldības darbu.

Aicinām iepriekš reģistrēties dalībai forumā ŠEIT.

Publicēšanas datums: 2017. gada 3. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt