A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu novada dome piešķir stipendijas jaunajiem speciālistiem

Cēsu novada dome piešķir stipendijas jaunajiem speciālistiem

Cēsu novada dome apstiprinājusi jaunus saistošos noteikumus par pašvaldības stipendiju piešķiršanu speciālistu piesaistei Cēsu novadā. Sākotnēji stipendiju piešķiršanas mērķauditorija ir medicīnas specialitāšu pēdējā kursa studenti vai ārsti - rezidenti, kuri turpinātu darbu SIA “Cēsu klīnika”.

Piesaistot jaunus speciālistus, klīnika reģiona iedzīvotājiem varēs piedāvāt daudzveidīgākus veselības aprūpes pakalpojumus un daļēji risinās ar paaudžu nomaiņu saistītus jautājumus.

Kā stāsta SIA “Cēsu klīnika” valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa, klīnika šajā gadā jau ir izveidojusi sadarbību ar vairākiem jaunajiem speciālistiem, kuri arī saņems finansiālu atbalstu.

“Jaunie saistošie noteikumi ir kā nākamais solis klīnikas  personāla piesaistes programmai, kura izveidota un tiek realizēta, pamatojoties uz vidējā perioda stratēģiskās attīstības plānu Cēsu klīnikai  2014.- 2017.gadam,” skaidro I.Liepa.

Šogad Cēsu novada pašvaldība stipendijām un studiju mācību maksas kompensācijai ir atvēlējusi 5 000 eiro.

Turpmāk, lemjot par finansējuma piešķiršanu, priekšrocības būs tiem studentiem, kuriem ir labākas sekmes un studiju apmeklētība, Cēsu novadā bijusi deklarētā dzīvesvieta vismaz 12 mēnešus, ir pozitīva atsauksme par savu studenta praksi no tās atbalstāmās jomas pārstāvja, kurš lūdzis pašvaldības atbalstu.

Tiesības ierosināt domei izskatīt jautājumu par atbalsta piešķiršanu speciālistu piesaistei ir Ikvienai juridiska personai, kura reģistrēta Cēsu novadā.


Informāciju sagatavoja:
Ance Saulīte
Cēsu novada pašvaldības
Komunikācijas speciāliste

Publicēšanas datums: 2015. gada 7. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt