Pasākumu kalendārs
<< Decembris 2017 >>
POTCPSSv.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
A  A  A
Lapas karte


Kā visbiežāk ikdienā pārvietojies Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Seko Būvvaldes dokumentu apritei tiešsaistē
2017. gada 14. decembris  
No šī gada decembra interneta vietnē cesis.lv, papildus obligātajai sabiedrības informēšanai par būvniecības procesiem, Cēsu novada būvvalde ievieto arī informāciju par Cēsu novada būvvaldē iesniegtās būvniecības dokumentācijas izskatīšanas gaitu.
Jauniešus aicina aizpildīt anketu
2017. gada 13. decembris  
Eiropas Savienības programmas „ERASMUS+: Jaunatne darbībā” 3. pamatdarbības „Strukturētais dialogs: jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās” projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” Nr.2016-1-LV02-KA347-001061 ietvaros tiek veikta jauniešu vecumā no 13 līdz 25 gadiem anketēšana ar mērķi izprast un izzināt jauniešu vajadzības. Anketa ir anonīma un anketēšanas rezultātā iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā jaunatnes politikas stratēģijas izstrādei.
Dabas taku būvniecības laikā liegta pieeja Rūcamavotam
2017. gada 12. decembris  
Turpinās dabas infrastruktūras labiekārtošanas un atjaunošanas darbi pie Sarkanajām klintīm. Būvdarbu laikā ir slēgta piekļuve Cēsu un Pārgaujas novadu iedzīvotāju iecienītajai ūdens ņemšanas vietai – Rūcamavotam.
Stadionu sportošanai atvērs 14.decembrī
2017. gada 1. decembris  
Noslēgusies Cēsu pilsētas sporta stadiona pārbūves 1.kārta, kura tika uzsākta pagājušajā gadā. Stadionā veiktos būvniecības darbus Valsts kontrole atzinusi par atbilstoši veiktiem, līdz ar to stadions ir nododams ekspluatācijā.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Būvvaldes vadītāju
2017. gada 11. decembris  
Ja Tev ir arhitekta diploms, veiksmīga darba pieredze pilsētplānošanā, būvniecībā un/vai arhitektūrā, Tu pārzini jaunākās tendences šajās jomās, Tev ir analītiska un elastīga domāšana, pieredze starptautiskos projektos vai darba grupās, kā arī esi pieredzējis komandu un darbinieku vadīšanā, spēj pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, komunicēt par profesionāliem jautājumiem latviešu un angļu valodā, sūti savu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi vakances@cesis.lv ar norādi “Būvvaldes vadītājs” līdz 2018.gada 10.janvārim.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 11.12. – 15.12.2017.
2017. gada 11. decembris  
Ar 18.decembri SEB bankas filiālei Cēsīs jauna adrese un darba laiks
2017. gada 11. decembris  
No 18.decembra SEB bankas filiāle Cēsīs gaidīs apmeklētājus jaunā vietā – Pils ielā 4, un tā turpmāk strādās pēc klientiem ērtāka darba laika: ceturtdienās filiāle strādās ilgāk – no plkst.8.30 līdz 18.30, bet piektdienās darbu beigs nedaudz ātrāk – plkst.15.00.
Vidzemes reģiona zinātnes un pētniecības jomas pārstāvji guvuši vērtīgu pieredzi stratēģiskai inovāciju vides veidošanai
2017. gada 11. decembris  
Vidzemes plānošanas reģions (VPR) aktīvi darbojas Eiropas līmeņa partnerībā, kurā organizācijas no astoņām valstīm kopīgi īsteno Interreg Europe programmas 2014.–2020. gadam projektu INNO INFRA SHARE (Stratēģijas Eiropas pētniecības un inovāciju infrastruktūras izmantošanai), ar kura palīdzību tiek sekmēta pētniecības un inovāciju infrastruktūras pieejamība uzņēmumiem. Projekta ietvaros Vidzemē ir aizvadīta jau otrā sanāksme ar reģiona zinātnes un pētniecības jomas pārstāvjiem, kurā piedalījās arī pārstāvji no LR Izglītības un zinātnes ministrijas (LR IZM).
Iedzīvotāju tikšanās pulcē gandrīz 60 vaivēniešu
2017. gada 9. decembris  
Sestdien, 9.decembrī uz iedzīvotāju tikšanos “Vaive mainās” Vaives tautas namā pulcējās gandrīz 60 vaivēniešu. Starp sanākušajiem bija gan vietējie uzņēmēji, gan sabiedriskie darbnieki, gan lauksaimnieki un seniori.
“Druvas” aptaujas “Gada cilvēks 2017” laureātu vidū trīs cēsnieki
2017. gada 8. decembris  
Piektdien, 8.decembrī, Vidzemes koncertzālē „Cēsis” jau tradicionāli tika godināti laikraksta „Druva” lasītāju izvēlētie aktīvie vēsturiskā Cēsu rajona cilvēki, balvas „Gada cilvēks 2017” laureāti. To vidū šogad arī trīs cēsnieki.
No 8.decembra Rīgas iela līdz Rožu laukumam atvērta satiksmei
2017. gada 7. decembris  
Noslēgusies Rīgas ielas pārbūve posmā no Kases ielas līdz Rožu laukumam. Piektdien, 8.decembrī, plkst.15.00 šis ielas posms tiks atvērts transportlīdzekļu satiksmei.
Cilvēks uzņēmuma attīstībai un izaugsmei – konferencē “Cilvēkfaktors”
2017. gada 6. decembris  
Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”,16.martā notiks jau otrā sabiedrības vadītāju konference “Cilvēkfaktors”. Tās mērķis ir pulcēt uzņēmumu vadītājus, personāla un komunikācijas vadītājus un citus interesentus, lai kopā meklētu atbildes un prognozētu, kā uzņēmumi funkcionēs nākotnē. Konferencē uzstāsties 15 izcili uzņēmumu vadītāji un pētnieki, kuru pieredze sniegs iedvesmu un prakstiskas zināšanas konferences dalībniekiem. Pirmā konference pulcēja 700 dalībniekus no visas Latvijas, pilnībā piepildot Vidzemes koncertzāli “Cēsis”.
Cēsu radošo industriju uzņēmumus aicina piedalīties aptaujā
2017. gada 4. decembris  
Arhitekti, mākslinieki, dizaina priekšmetu ražotāji, fotogrāfi, videomākslinieki, režisori, žurnālisti, grafiskie dizaineri, mūziķi - visi visi, kuri savā darbā apvieno tādas tradicionāli nošķirtas jomas kā māksla, uzņēmējdarbība un tehnoloģijas, un rada jaunus produktus vai sniedz pakalpojumus, aicināti piedalīties aptaujā.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs janvārī
2017. gada 30. novembris  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 5.janvārī, 12.janvārī, 19.janvārī un 26.janvārī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Aicina iedegt Sarunu festivālu LAMPA, piesakot savus pasākumus
2017. gada 30. novembris  
No šodienas līdz 7.janvārim ikviens interesents – no individuāla entuziasta līdz uzņēmumam vai valsts iestādei – aicināts pieteikt savu divu dienu programmu vienam no 2018.gada spilgtākajiem notikumiem – Sarunu festivālam LAMPA. Nākamgad, svinot Latvijas simtgadi, LAMPA Cēsu pils parkā iedegsies īpaši koši, programmai caurvijot uzticēšanos kā vērtību – uzticēšanos kaimiņam, kopienai, valstij. Sarunu festivāls Cēsīs notiks 2018.gada 29.jūnijā un 30.jūnijā.
AS CATA apkalpoto maršrutu autobusos biļeti var iegādāties, norēķinoties ar bankas karti
2017. gada 28. novembris  
Uzlabojot pasažieru ērtības un pārvadājumu kvalitāti, iedzīvotāji var iegādāties biļeti braucienam AS CATA apkalpoto maršrutu autobusos, maksājot ar jebkuras bankas izsniegtu norēķinu karti, tostarp arī ar bezkontakta karti. Šobrīd bezskaidras naudas norēķini ir iespējami gandrīz visos AS CATA apkalpotajos reģionālajos maršrutos; šāda iespēja pagaidām netiek nodrošināta tikai trīs apdzīvotu vietu – Cēsu, Priekuļu un Siguldas – maršrutos.
Izmaiņas vilcienu kustības grafikos maršrutā Rīga - Sigulda - Cēsis - Valmiera - Lugaži
2017. gada 27. novembris  
Gaidāmas izmaiņas AS “Pasažieru vilciens” kustību laikos š.g. 4., 5., 6., 7. un 8. decembrī maršrutā Rīga-Sigulda-Valmiera-Lugaži. Izmaiņas saistītas ar sliežu remontu atsevišķos posmos.
Publiskai apspriešanai tiek nodota Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna 2017.-2020.gadam pirmā redakcija
2017. gada 27. novembris  
Saskaņā ar Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes 2017.gada 23.novembra lēmumu Nr.1 publiskai apspriešanai tiek nodota Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna 2017.-2020.gadam pirmā redakcija.
Vidzemes plānošanas reģions uzsāks darbu pie viedo specializāciju atbalsta instrumentu pilnveides uzņēmējdarbības sektorā
2017. gada 27. novembris  
Neskatoties uz to, ka uzņēmējiem jau šobrīd pastāv šķietami vērā ņemams atbalsta instrumentu klāsts, lai attīstītu savas idejas un ieceres, jāsecina, ka daļa atbalsta sistēmu un instrumentu vairs nav pieejami vai arī vairāku iepriekš piedāvāto fondu finansējums ir beidzies. Apstākļi rosina izvērtēt esošo situāciju un meklēt jaunus un inovatīvus risinājumus sistēmu un instrumentu pilnveidei. Ja līdzšinējais atbalsts nav pietiekams vai vēlamo rezultātu sniedzošs, nepieciešams meklēt jaunas un varbūt pat neierastas atbalsta alternatīvas.
Neapdomība ir viens no galvenajiem iemesliem cilvēku bojāejai ugunsgrēkos
2017. gada 27. novembris  
Analizējot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) aizvadīto mēnešu statistiku par ugunsgrēkos cietušajiem un bojāgājušajiem cilvēkiem, var secināt, ka teju visi gadījumi ir saistīti tieši ar neuzmanīgu rīcību ar uguni – nezināšana, neuzmanība, neapdomīga rīcība vai pārgalvība noved pie traģiskiem ugunsgrēkiem. VUGD norāda, ka lielu daļu traģisko nelaimju varēja novērst, ja vien tiktu ievērotas ugunsdrošības prasības.
ZAAO aicina klientus novērtēt sadarbību
2017. gada 27. novembris  
SIA “ZAAO” ikdienā strādā pie modernas atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu un kvalitatīva klientu servisa nodrošināšanas. Lai uzzinātu vērtējumu uzņēmuma darbībai un sniegtajiem pakalpojumiem, klienti aicināti paust savu viedokli, aizpildot ikgadējo ZAAO klientu aptaujas anketu. Aptaujas anketu var aizpildīt elektroniski uzņēmuma mājas lapā www.zaao.lv.
Cēsu Kosmosa izziņas centra metu konkursa priekšlikumi
2017. gada 22. novembris  
Iepriekš ziņots, ka noslēdzies Cēsu novada pašvaldības izsludinātais metu konkurss ”Cēsu Kosmosa izziņas centra jaunbūve Cīrulīšu ielā 63, Cēsīs, Cēsu novadā”. Kopā tika saņemti desmit pieteikumi, no kuriem izvēlēti trīs labākie, kas ieguva godalgas.
Gaidāmas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas izmaiņas
2017. gada 21. novembris  
SIA “ZAAO” (ZAAO) ar savu līdzšinējo darbību veicina pakalpojuma pieejamību un drošu vidi iedzīvotājiem, piedāvājot arvien jaunus pakalpojumus un uzlabojot dalītās atkritumu vākšanas procesus. Lai īstenotu visas ieceres, obligātās prasības un segtu izmaksas, no 2018.gada 1.janvāra plānots mainīt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifu Ziemeļvidzemes 22 novadu pašvaldībās, kurās pakalpojumus sniedz ZAAO.
Apbalvoti konkursu "Būve 2017" un "Tīrākā ietve Cēsu novadā" laureāti
2017. gada 21. novembris  
Sestdien, 18.novembrī, svinīgā ceremonijā tika apbalvoti konkursu "Būve 2017" un "Tīrākā ietve Cēsu novadā" laureāti.
Apbalvoti konkursa „Par skaistāko Cēsu novada dārzu un sakoptāko teritoriju” laureāti
2017. gada 21. novembris  
Sestdien, 18.novembrī, valsts svētku koncertā Vidzemes koncertzālē "Cēsis" tika apbalvoti Cēsu novada skaistāko dārzu un sakoptāko teritoriju īpašnieki.
Izmaiņas starppilsētu autobusu kustības grafikā
2017. gada 16. novembris  
Lai audzēkņi varētu apmeklēt mūzikas skolu Limbažos un lai iedzīvotājiem, kuriem darbs beidzas ap plkst.18.00, būtu ērtāk nokļūt mājās, no 2017. gada 21. novembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7661 Rīga–Limbaži–Ainaži un Nr.7663 Rīga–Limbaži. Savukārt maršrutā Nr.7770 Alūksne–Cēsis viena reisa izpildes laiks tiks nedaudz pagarināts.
Noskaidroti Cēsu kosmosa izziņas centra metu konkursa uzvarētāji
2017. gada 9. novembris  
Noslēdzies Cēsu novada pašvaldības izsludinātais metu konkurss ”Cēsu Kosmosa izziņas centra jaunbūve Cīrulīšu ielā 63, Cēsīs, Cēsu novadā”. Kopā tika saņemti desmit pieteikumi, no kuriem izvēlēti trīs labākie, kas ieguva godalgas.
Cēsis – Eiropas izcilākais tūrisma galamērķis Latvijā 2017.gadā
2017. gada 8. novembris  
Otrdien, 7. novembrī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā starptautiskajā konferencē Rīgā tika paziņoti Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu jeb EDEN (European Destinations of Excellence) šā gada nacionālā konkursa “Kultūras tūrisms 2017” rezultāti. Sīvā konkurencē par konkursa uzvarētāju un kultūras galamērķi kļuva Cēsis.
Skatīt arhīvu

Printēt