A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu Kosmosa izziņas centra metu konkursa priekšlikumi

Cēsu Kosmosa izziņas centra metu konkursa priekšlikumi

Iepriekš ziņots, ka noslēdzies Cēsu novada pašvaldības izsludinātais metu konkurss ”Cēsu Kosmosa izziņas centra jaunbūve Cīrulīšu ielā 63, Cēsīs, Cēsu novadā”. Kopā tika saņemti desmit pieteikumi, no kuriem izvēlēti trīs labākie, kas ieguva godalgas.

Piedāvājam iepazīties ar visiem konkursā iesniegtajiem priekšlikumiem. Aicinām spiest uz redzamā attēla, lai apskatītu darbu saturu.

1.vieta, darbs ar devīzi “CCC33”, autors SIA “Acitektura” (Ainārs Cikanovičs, Rita Laudere, Kārlis Lauders, Valdis Linde, Harijs Vucens, Anna Līva Traumane, Betija Balode, Viesturs Dille, Ilze Rukšāne, Māris Bušs, Marc Geldof, Mētra Augškāpa).
2.vieta, darbs ar devīzi “RPA17”, autors SIA “ARPLAN” (Rolands Bruzgulis, Paolo Bodega, Andrew Haley, Rod Manson, Johannes Stockinger, Kārlis Platacis).3.vieta, darbs ar devīzi “KAS55”, autors SIA “MADE arhitekti” (Miķelis Putrāms, Linda Krūmiņa, Mārtiņš Vaskis, Ivars Kalvāns, Krists Lūkins, Franco Piva, Cristiano Benacchio, Arvīds Leimanis, Andris Vulāns).Konkursa godalgas neieguvušie darbi:

Darbs ar devīzi "ABK25"Darbs ar devīzi "CCC00"Darbs ar devīzi "CMC69"Darbs ar devīzi "GAL12"Darbs ar devīzi "HEX82"Darbs ar devīzi "OHO13"Darbs ar devīzi "VST05"Konkursa žūrijas atzinums skatāms ŠEIT.

Visi Cēsu Kosmosa izziņas centra metu konkursa priekšlikumi no šī gada 23.novembra līdz 1.decembrim darba dienās, no plkst.10:00-18:00 pieejami apskatei koprades mājas “SKOLA6” pasākumu telpā, 1.stāvā, Lielajā Skolas ielā 6, Cēsīs.

Publicēšanas datums: 2017. gada 22. novembris  

Komentāri

Reem Nasser 2019-08-14 16:52:58 Saūda Aramco jēlnaftas uzņēmums. P.O. 5000. aile. Dhahran 31311, Dhahran-Saūda Arābija. Dārgais draugs, Man ir likumīgs un patiess ienesīgs biznesa darījums, ko apspriest ar jums. Vai es varu uzticēties jums, ka esat sirsnīgs partneris, lai vadītu biznesu? Lai iegūtu vairāk informācijas, atbildiet atpakaļ. E-pasts: reemnasser5001@gmail.com Reem Nasser kundze, Pārdošanas / mārketinga vadītājs Saūda Aramco jēlnaftas uzņēmums.
Reem Nasser 2019-08-14 16:53:26 Saūda Aramco jēlnaftas uzņēmums. P.O. 5000. aile. Dhahran 31311, Dhahran-Saūda Arābija. Dārgais draugs, Man ir likumīgs un patiess ienesīgs biznesa darījums, ko apspriest ar jums. Vai es varu uzticēties jums, ka esat sirsnīgs partneris, lai vadītu biznesu? Lai iegūtu vairāk informācijas, atbildiet atpakaļ. E-pasts: reemnasser5001@gmail.com Reem Nasser kundze, Pārdošanas / mārketinga vadītājs Saūda Aramco jēlnaftas uzņēmums.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt