A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu koriem Dziesmu svētku finālā četras godalgas

Cēsu koriem Dziesmu svētku finālā četras godalgas

Cēsu koristi izcīnījuši lieliskus panākumus, tiekot pie četrām godalgām XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Noslēguma koncerta Mežaparka Lielajā estrādē koru konkursa finālā.

Fināls kopumā pulcēja 73 korus, kurus svētku goda virsdiriģents Jānis Erenštreits nosauca par elitāriem. Starp tiem arī četri Cēsu skolēnu kori.

Pie zelta diplomiem tika Cēsu 1. pamatskolas 5.-9. klašu koris "Con anima", Cēsu Valsts Ģimnāzijas 7.-9. klašu koris "VOLANTE" un jauktais koris "Tomēr". Savukārt Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas jauktais koris izcīnīja sudraba diplomiem.

Kā pastāstīja Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina, visi bērni esot apmierināti ar rezultātu un uzskatot, ka būtu varējuši uzstāties arī vēl labāk. Augstie rezultāti esot mērķtiecīga darba rezultāts, jo kori esot smagi strādājuši visu jūniju,, lai sasniegtu maksimāli labāko līmeni.

Arī sadzīviskajā līmenī viss esot kārtībā, un ar svētku organizatorisko pusi viss esot kārtībā. “Pat laiks mūs lutina,” piebilda Kokina.

Publicēšanas datums: 2015. gada 9. jūlijs  

Komentāri

Lienīte Rogoļeva 2015-07-09 15:19:42 CVĞ B grupā zelts, DACVĞ - A grupā sudrabs... gribētos konkrētāku informāciju!

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt