A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu klīnikā jauns pakalpojums – Veselības pārbaudes programma

Cēsu klīnikā jauns pakalpojums – Veselības pārbaudes programma

IIkvienam nepieciešams rūpēties par savu veselību, tāpēc Cēsu klīnika piedāvā vispārējās veselības pārbaudes un agrīnu sirds asinsvadu, kuņģa zarnu trakta, elpošanas sistēmas, onkoloģisku, neiroloģisku, ķirurģisku, endokrinoloģisku saslimšanu diagnostiku un risku izvērtējumu.

Veselības pārbaudes programmas ietvaros, pacientam tiek norīkota ārsta internista/terapeita konsultācija ar veselības riska izvērtēšanu un laboratoriskie izmeklējumi (cukura līmeņa noteikšana asinīs, pilna asins aina, holesterīns, urīna analīze, aknu un nieru testi, iekaisuma marķieris, u.c.).

Pēc konsultācijas pacientam pēc ārsta ieteikuma tiek nozīmēti nepieciešamie diagnostiskie izmeklējumi, piemēram, ultrasonogrāfiska vēdera dobuma, mazā iegurņa orgānu, galvas un kakla asinsvadu un ehokardiogrāfiskā izmeklēšana, kāju vēnu slimību diagnostika, elektrokardiogramma, veloergometrijas slodzes tests, ārējās elpošanas tests, kuņģa un zarnu trakta endoskopiskā izmeklēšana, kā arī datortomogrāfiskie un radioloģiskie izmeklējumi.

Katra pacienta plāns tiek individualizēts, nepieciešamības gadījumā piesaistot papildus speciālistus, piemēram, kardiologu, flebologu, acu ārstu, u.c. Programmas priekšrocība ir iespēja veikt visas veselības pārbaudes procedūras 1-2 dienu laikā, uzturoties vienvietīgā, labiekārtotā istabā.

Veselības pārbaudes programma ir maksas pakalpojums – no 110 EUR vienai personai. Izvēloties veikt veselības pārbaudi Cēsu klīnikā, nepieciešama savlaicīga pieteikšanās pie māsas Baibas Lubiņas (20238111).

Publicēšanas datums: 2018. gada 17. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt