A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu klīnikā atklās Vidzemes mazinvazīvās ķirurģijas dienas centru

Cēsu klīnikā atklās Vidzemes mazinvazīvās ķirurģijas dienas centru

Ar īpašu konferenci ceturtdien, 19.maijā, Cēsu klīnikā tiks atklāts Vidzemes mazinvazīvās ķirurģijas dienas centrs.

Centra mērķis – attīstīt mazinvazīvo ķirurģiju specializētā centrā ar atbilstošo aprīkojumu un atbilstošiem speciālistiem, nodrošinot pacientiem visaugstāko aprūpes līmeni drošā, efektīvā un respektablā vidē ar minimālu iejaukšanos un labāko ilgtermiņa rezultātu.Mazinvazīvā ķirurģija ieguvusi nozīmīgu vietu un popularitāti modernajā ķirurģijā, pateicoties īsākam hospitalizācijas laikam un ātrākai pacienta atlabšanai, ko veicina nelieli griezieni, mazāks asins zudums operācijas laikā, mazāks audu bojājums, mazāks infekciju risks un augstāka precizitāte.

Mazinvazīvās ķirurģijas centra galvenie darbības virzieni ir ginekoloģiskā endoskopija, ortopēdiskā endoskopija, ķirurģiskā endoskopija un otorinolaringoloģija.

Centra atklāšanā kopā ar AS “Grindeks” un SIA “Nutricia” tiek rīkota konference par aktualitātēm un jaunumiem ārstniecībā. Lektori - ārsts Vilnis Sosārs (Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca), A.Maurīte (“Grindeks” slimnīcu projektu vadītāja), E.Zamure un H.Fūrmane (“Nutricia”) un Cēsu klīnikas Vidzemes mazinvazīvās ķirurģijas dienas centra vadītāja – ārste E.Lauva.

Publicēšanas datums: 2016. gada 17. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt