A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu klīnikā astoņi jauni medicīnas darbinieki

Cēsu klīnikā astoņi jauni medicīnas darbinieki


Jaunu un pieredzējušu ārstu, māsu, ārstniecības personāla piesaistes ir viens no attīstības rādītājiem. Vasaras periodā, no jūnija sākuma līdz augusta beigām, Cēsu klīnikā darba gaitas sākuši astoņi profesionāļi medicīnas nozarē.

Bērnu slimību nodaļā ar dienas stacionāru kolektīvam pievienojusies dežūrpediatre Irēna Rinka, un Ķirurģijas nodaļā ārsts dežūrķirurgs Ēriks Baltalksnis. Klīnikā uzsākušas darbu arī divas medicīnas māsas – Karīna Čandare NMP un uzņemšanas nodaļā un Indra Gerasimova Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļā. Par bērnu veselību rūpi uzņemsies bērnu alergoloģe Kristina Amosova, tāpat arī savu veselību un ķermeņa fizisko sagatavotību palīdzēs uzlabot fizioterapeite Alise Buceniece.

Savukārt, pirmo reizi Cēsu klīnikā tiek pārstāvēta ergoterapijas nozare – ambulatorajiem un stacionārajiem pacientiem apgūt/atgūt prasmes, kas ļauj būt neatkarīgam ikdienas nodarbēs palīdzēs ergoterapeite Baiba Gorovenko. Bet visu klīnikas nodaļu darbību uzraudzīs infekciju kontroles ārste Areta Vītola.

Lai neizsīkstošas enerģijas un prieka pildītas darba dienas!

Publicēšanas datums: 2018. gada 17. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt