A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu jaunieši sāk sadarbību ar Spānijas vienaudžiem

Cēsu jaunieši sāk sadarbību ar Spānijas vienaudžiem

Februārī sācies jauns Erasmus + jauniešu apmaiņas projekts „Express to progress” nr.2015-3-LV02-KA105-000951. Projektā piedalās 10 jaunieši no biedrības "Youth for City – City for Youth" Cēsīs, Latvijā un 10 jaunieši no organizācijas "Viaje a la Sostenibilidad", Saragosā, Spānijā. Apmaiņa notiks 03.05 – 09.05.2016 Spanijā, kalnu ciematiņā Orés.

Projekta mērķis - Veicināt jauniešu radošumu, pašizpausmi un emociju izpratni ar terapeitiskās fotogrāfēšanas, literārajām un neformālās izglītības metodēm, mudinot jauniešus vairāk laika pavadīt pie dabas.

Projekta gaitā jaunieši izvēlēsies 4 tēmas un katrai veltīs vienu dienu. Ar dažādām fotogrāfijas metodēm jaunieši meklēs emocionālās asociācijas dabā, cilvēkos un arhitektūrā sev apkārt, kā arī pēc tam apkopos šīs asociācijas nelielos stāstos. Vienā no projekta dienām dalībnieki izmantos analogās fotokameras, kā arī paši attīstīs fotofilmiņas un fotogrāfijas. Projekta noslēgumā Spānijā un Latvijā notiks fotoizstāde, kurā varēs aplūkot projekta laikā veidotās fotogrāfijas.

14.03. – 17.03.2016 norisinājās iepriekšējās plānošanas vizīte Spānijā, kurā tikās 2 dalībnieki no katras valsts. Vizītes laikā partneri pārskatīja un precizēja apmaiņas programmu, kā arī sadalīja dalībnieku pienākumus. Tika apzināti nepieciešamie materiāli un apkopotas dalībnieku vajadzības veiksmīgai apmaiņās norisei.

Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.Publicēšanas datums: 2016. gada 21. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt