A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu centrā novietota Alfrēda Kalniņa biste

Cēsu centrā novietota Alfrēda Kalniņa biste

Tuvojoties Vidzemes koncertzāles „Cēsis” celtniecības noslēgumu fāzei, pie jaunās ēkas pašā pilsētas centrā novietota Alfrēda Kalniņa biste.

Slavenā komponista krūšutēls, kas līdz šim atradās Ziemeļu ielas 16 pagalmā, kur šobrīd atrodas Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola, iepriekš bija novietots pie tagadējā jauniešu centra „Spārni”. Bistes autors ir Kārlis Jansons.

„Esam gandarīti, ka mūsu nozīmīgā novadnieka tēls turpmāk būs aplūkojams vairumam pilsētas iedzīvotāju un tās viesu, atgādinot par Alfrēda Kalniņa devumu visai Latvijai,” norāda mūzikas vidusskolas direktors Vigo Račevskis.

Jaunā vieta izvēlēta, jo koncertzālē „Cēsis”  jau no nākamā gada pavasara labi aprīkotās un modernās telpās darbosies Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola.

Lai uzbūvētu Vidzemes mūzikas un kultūras centru, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12, Cēsu novada pašvaldība īsteno projektu, saņemot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu no divām aktivitātēm – 3.4.3.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālo centru izveide” un 3.6.1.1. „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai.Informāciju sagatavoja:
Kārlis Pots
Cēsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciālists

Publicēšanas datums: 2013. gada 12. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt