A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsnieku projekts uzvar konkursā "Sabiedrība ar dvēseli"

Cēsnieku projekts uzvar konkursā "Sabiedrība ar dvēseli"

Cēsnieku izstrādātais un ieviestais projekts par Viestura un Turaidas ielas apkaimes pagalma labiekārtošanu uzvarējis nacionāla mēroga projektu konkursā "Sabiedrība ar dvēseli", kas marta sākumā norisinājās Ādažos.

Uz konkursu izvirzīto  Cēsu novada iedzīvotāju  projektu aizstāvēja tā līdzautori un kaimiņi – Ilze Sestule-Bite, Ilze Sirmā un Aivars Lamberts. Projekts ieguva pirmās pakāpes diplomu Vidzemes reģionā. Pēc žūrijas lēmuma projekts saņēma arī titulu “2017.gada labākais projekts” un nacionālo balvu.

Uzvarējušais projekts pērn tika iesniegts Cēsu novada pašvaldības rīkotajā daudzdzīvokļu pagalmu labiekārtošanas projektu konkursā. Ar saņemto atbalstu un iedzīvotāju ieguldīto darbu tika iekārtots bērnu spēļu laukums Viestura un Turaidas ielas pagalmā.

Cēsu novada pašvaldība ik gadu rīko daudzdzīvokļu pagalmu labiekārtošanas projektu konkursu, kurā daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji un apsaimniekotāji var iegūt pašvaldības līdzfinansējumu namu apkārtējās vides sakārtošanai un transporta kustības, bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespēju un vides pieejamības uzlabošanai.

Pērn tika atbalstīti 11 projekti, kuru īstenošanai kopā piešķirti 60 000 eiro. Starp īstenotajiem projektiem bija jau minētais bērnu spēļu laukums Viestura un Turaidas ielas pagalmā, bruģēti gājēju celiņi starp Valmieras un Birzes ielas daudzdzīvokļu ēkām, kā arī pagalma labiekārtošana Dārzniecības ielā.

Par mikrorajonu pagalmu labiekārtošanas projektu konkursu lasi ŠEIT.Publicēšanas datums: 2018. gada 14. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt