A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsniekiem nozīmīgi apbalvojumi

Cēsniekiem nozīmīgi apbalvojumi

Maija sākumā cēsnieku darbs savas pilsētas un valsts labā novērtēts ar nozīmīgiem apbalvojumiem.

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktore Dace Eglīte 3.maijā saņēmusi IV šķiras Atzinības krustu. Saņemot apbalvojumu, viņa sacīja: “Paldies par valstiski tik augstu novērtējumu Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas darbam. Man ir gods kalpot Latvijas izglītībai – tātad Latvijas nākotnei".

Tāpat 3.maijā IV šķiras Atzinības krustu saņēma ilggadējs Cēsu novada pašvaldības darbinieks Māris Niklass. Viņš ieguldījis nozīmīgu darbu Latvijas vēstures izzināšanā un varoņu piemiņas veicināšanā.

Ar V šķiras Atzinības krustu apbalvots arī ilggadējais Cēsu novada sabiedrisko darbinieku un novadpētnieks Alvis Jansons.

Cēsu aušanas darbnīcas "Vēverīšas" vadītājai Dagnijai Kupčei 4.maijā pasniegts V šķiras Triju Zvaigžņu ordenis par īpašiem nopelniem Latvijas valsts labā. Viņas darinātais Latvijas karogs bija pirmais, kas 1988.gadā uzvijās Cēsu pils tornī.

Cēsu novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Iveta Jermolājeva 3.maijā ieguvusi apbalvojumu "Laiks Ziedonim 2018" kategorijā "Rabarbers". Iveta Cēsu novada jauniešiem dod platformu, kur augt, attīstīties un uzdrīkstēties. Jauniešu māju Rīgas ielā 23, kas durvis vēra pērn, viņa kopā ar jauniešiem veidojusi kā vietu lielām idejām, ar pārliecību, ka nekas nav neiespējams.Publicēšanas datums: 2018. gada 8. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt