A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsnieki vēlas pieejamāku un saprotamāku pašvaldības darbu

Cēsnieki vēlas pieejamāku un saprotamāku pašvaldības darbu

Pieejamāks pašvaldības iestāžu darba laiks tiem cēsniekiem, kuri strādā un mācās Rīgā un citviet, vienkāršotāka forma projektu pieteikumiem, lielāka iesaiste un līdzdalība projektu vērtēšanā – tie bija tikai daži no ieteikumiem, ar kuriem iedzīvotāju tikšanās laikā 3.februārī dalījās cēsnieki.

Kopumā uz tikšanos bija ieradušies 30 visdažādāko vecumu un profesiju cēsnieki, kuri veltīja savu laiku, lai nāktu klajā ar priekšlikumiem, kā uzlabot komunikāciju starp pašvaldību un iedzīvotājiem un vairot cēsnieku dalību pašvaldības lēmumu pieņemšanā.Idejas tika sagrupētas četrās daļās. Viss priekšlikumu klāsts aplūkojams šeit.

Cēsnieki novērtēja šādu tikšanos, kā arī pauda vēlmi pēc lielāka iedzīvotāju foruma, kurā iegūtās idejas apaudzēt un, iespējams, pašiem arī daļēji ieviest. Jo, kā atzina atnākušie, pats svarīgākais ir tas, lai sniegtās idejas nenogultu plauktos, bet tiktu maksimāli realizētas.

Publicēšanas datums: 2016. gada 5. februāris  

Komentāri

Gints 2016-02-07 15:14:07 Tas ir ļoti apsveicami,ka pašvaldība turpina šādas diskusijas un organizē tikšanās.Paliek jau gadiem zināmais un joprojām neatrisinātais jautājums: CIK INTERESENTU,KAS NAV DOMES DARBINIEKI VAI NAV PASTARPINĀTI SAISTĪTI AR PAŠVALDĪBU VAI VALSTS IESTĀŽU DARBU NĀK UZ ŠĪM DISKUSIJĀM. Jautājumam, pagaidām, ar 16 (sešpadsmit) gadu pieredzi, neredzu( un īsti arī nevaru pateikt kā)progresīvu attīstību.Domāju ,ka domnieki kārtējo reizi guva apstiprinājumu sev jau zināmu jautājumu lokam! Vai bija kāda jauna ideja,kuru varētu gana ātri un bez lieliem naudas resursiem realizēt? Pirms Cēsu astoņsimtgades šāda veida tikšanās bija daudz spraigākas tieši no,, vienkārši Cēsu iedzīvotājs" puses.
Gints 2016-02-07 15:20:05 ...tāpēc aicinu,cēsinieki,piedalieties aktīvi šādās diskusijās,lai viedokļu atšķirības nav tikai sarunās uz ielas savstarpēji tiekoties un domājot par mūsu pilsētu!
Sunuciems 2016-02-09 09:52:48 Jau trešo gadu desmitu laika dzirnas maļ: "Radīsim un attīstīsim, pilnveidosim un veicināsim, atbalstīsim un ieviesīsim... ". Mostieties ! Aktuālā tēma: Cēsis - rīdziniekiem! Cēsis - tautiešiem Īrijā un Anglijā jau bija. Vēl atliek variants Cēsis - mūsu draugiem un ticības brāļiem Irākā, Sīrijā, Turcijā. Nolaidieties uz zemes, mākoņstūmēji ! Pabrauciet kāds pa Turaidas ielu pieredzes apmaiņā ! Tas ir te pat Cēsīs. Pilsētvide - Sūnuciems. …novērtēsim, padomāsim… Neiespringstiet par tiem iedzīvotājiem, kas tur dzīvo, bet par to kā realizēsiet savu jaunāko apņemšanos - "Tikšanās ar iedzīvotājiem tur, kur ir cilvēki (tirgus, bāri, slimnīca)" ... padomāsim un parisināsim... varbūt

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt