A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsnieki aktīvi piedalās Lielajā talkā

Cēsnieki aktīvi piedalās Lielajā talkā

Cēsu novada iedzīvotāji 22.aprīlī aktīvi piedalījās Vislatvijas lielajā talkā, sakopjot vairāk nekā 20 vietas Cēsu pilsētā un Vaives pagastā.

Lai arī mainīgie laikapstākļi dienu iepriekš un arī pašā talkas dienā nemudināja uz čaklu strādāšanu, vairums talcinieku nezaudēja darba sparu un apņēmību un paveica visus iecerētos darbus, spītējot aukstajam vējam, lietum un pat sniegam.

Daudzviet Cēsu novadā viens no galvenajiem darbiem bija atkritumu vākšana, kas diemžēl ir aktuāla ik gadu. Pirtsupītes gravu pie slimnīcas kā katru gadu čakli tīrīja Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrība, pie Cēsu karjera atkritumus vāca pat veselas divas iedzīvotāju komandas. Vaives pagastā gar ceļu malām izmētātos atkritumus lasīja gan skolēni, gan vairākas iedzīvotāju grupiņas.

Talkas notika arī daudzdzīvokļu ēku pagalmos, mazdārziņos, makšķernieku iecienītajās vietās, kā arī skolu un citu iestāžu tuvākajās teritorijās.

Vairākās vietās notika arī teritorijas labiekārtošanas darbi. SIA “Interrisk” sakopa teritoriju un salaboja laipas pie Rūcamavota. Biedrības “Astēm būt” entuziasti kopā ar Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas darbiniekiem sakopa un labiekārtoja dzīvnieku kapsētas teritoriju, Ruckas muižas iemītnieki attīrīja teritoriju muižas parkā, lai varētu tur iekārtot aploku aitām. Latvijas Zaļā partija palīdzēja sakopt dzīvnieku patversmi.

Paldies visiem Lielās talkas dalībniekiem Cēsu novadā par apņēmīgo un čaklo darbu!

Ikviens aicināts rūpēties par savu apkārtējo vidi arī ikdienā, lai Latvija kļūtu zaļāka un skaistāka!Publicēšanas datums: 2017. gada 24. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt