A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsīs viesosies DOD PIECI! īpašais aģents Čiekurmens

Cēsīs viesosies DOD PIECI! īpašais aģents Čiekurmens

Cēsīs, Rīgas ielā, 21.decembrī no plkst.11.00 līdz plkst.12.00 viesosies īpašais labdarības akcijas DOD PIECI! aģents Čiekurmens.

No 17. līdz 23. decembrim notiek Latvijas sabiedrisko mediju rīkotais labdarības maratons DOD PIECI!, kura laikā Pieci.lv dīdžeji Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale sešas diennaktis pavadīs speciāli būvētā stikla studijā Doma laukumā Rīgā, kur atskaņos klausītāju izvēlētas un ziedotas dziesmas. Labdarības maratonam šogad atbalstu sniegs arī īpašais aģents Čiekurmens, kurš dosies uz Siguldu, Jelgavu, Ogri un Cēsīm, lai satiktu pilsētu iedzīvotājus, nodrošinot iespēju ziedot dziesmas un ar videozvana palīdzību sazināties ar dīdžejiem stikla studijā.

Siguldā Čiekurmens viesosies otrdien, 18. decembrī stacijas laukumā, Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā, 19. decembrī, Ogrē, Brīvības ielā, 20. decembrī un Cēsīs, Rīgas ielā, 21. decembrī no plkst.11.00-12.00. Informācijai par to, kur pilsētā varēs satikt īpašo DOD PIECI! aģentu var sekot līdzi arī pieci.lv ēterā un sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/piecilv

Minimālais ziedojums par vienu dziesmu ēterā ir pieci eiro. Šī gada ziedojumi caur Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas bezmaksas mācību programmas veidošanai un ieviešanai jaunajiem vecākiem visā Latvijā. Ikviens pilsētas iedzīvotājs, kurš vēlas ziedot un kopā ar DOD PIECI! īpašo aģentu, izmantojot videozvanu sazināties ar stikla studiju, ir aicināts sekot līdzi informācijai un uzmeklēt Čiekurmenu savā pilsētā. Visus ziedojumus un dziesmu sarakstu Čiekurmens nogadās stikla studijā.

Ziedot ar dziesmu var vietnē dodpieci.lv. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm, dāvinot ziedošanas prieku arī uzņēmumu darbiniekiem, kolēģiem, draugiem vai tuviniekiem.

Kam paredzēta saziedotā nauda?
Saziedotie līdzekļi dos iespēju jaunajiem vecākiem jau no 2019. gada pavasara apmeklēt psiholoģisku un praktisku mācību programmu par emocionālās inteliģences attīstību un veselīgas piesaistes veidošanu ar bērnu. Katri pieci eiro nodrošina pusstundu praktisku un psiholoģisku mācību  - daļu no jaunās mācību programmas 21 stundas apjomā. Mācības būs bez maksas un tās plānots nodrošināt visā Latvijā. Programmu veido biedrība „Plecs” sadarbībā ar labākajiem nozares profesionāļiem - nodibinājuma „Centrs Dardedze” valdes locekli Lailu Balodi, BKUS Bērnu psihiatrijas klīnikas vadītāju un bērnu psihiatru Ņikitu Bezborodovu, ģimenes psiholoģijas centra „Līna” dibinātāju un psihoterapeiti Vitu Kalniņu, psiholoģi un psihoterapeiti Andriju Likovu u.c.
 
Par labdarības maratonu DOD PIECI!
Jau ziņots, ka no 17. līdz 23.decembrim sabiedriskie mediji – Latvijas Radio, Latvijas Televīzija un portāls lsm.lv – sadarbībā ar Ziedot.lv organizē labdarības maratonu DOD PIECI!, kura laikā DJ Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale 148 stundas dzīvos un strādās īpašā Stikla studijā Doma laukumā. Maratona laikā ēterā skanēs tikai klausītāju ziedotās dziesmas, studijas viesu priekšnesumi un stāsti par aktualizēto tēmu – kā kļūt par labākiem vecākiem un audzināt patiesi laimīgus bērnus.

Labdarības maratons DOD PIECI! Latvijā tiek organizēts kopš 2014. gada, jau piekto gadu aktualizējot kādu sabiedriski nozīmīgu tēmu. Ziedojumi līdz šim ir novirzīti vientuļiem senioriem, bērniem ar īpašam vajadzībām, vēža slimnieku sociālajai rehabilitācijai un atbalsta programmai ģimenēm, kuras vēlas audzināt bērnus no bērnu namiem. Labdarības maratona virsmērķis ir cilvēciskāka vide – katrs DOD PIECI! stāsts ir par to, kur mums kā sabiedrībai ar sevi vēl jāstrādā.
 
Liels paldies šī gada maratona partneriem un atbalstītājiem, bez kuru līdzdalības maratona norise nebūtu iespējama: “Luminor Banka”, “Amigo”, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam un Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecībai Latvijā par finansiālu atbalstu maratona rīkošanā, “Lido” par uztura speciālista konsultācijām un DJ smūtijiem, “Alan Deko” par studijas interjera iekārtošanu, “G4S Latvia” par saziedotās naudas inkasāciju. Tāpat paldies “Hotel Gutenbergs”, “Rare reklāmas darbnīca”, “New Black”, “GIG service”, “Paulig” un visiem pārējiem, kas velta savus resursus un laiku sekmīgai maratona norisei.


Publicēšanas datums: 2018. gada 17. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt