A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsīs viesojas "Access Israel" pārstāvji

Cēsīs viesojas "Access Israel" pārstāvji

Sadarbībā ar nevalstisko organizāciju "Access Israel" Cēsīs 13.septembrī norisināsies ekskluzīvs pasākums, kura mērķis ir ļaut ikvienam, bet jo īpaši politiķiem un pilsētvides plānotājiem (projektētājiem, būvniekiem, būvuzraugiem u.t.t.), skolu jaunatnei iejusties cilvēku ar invaliditāti ikdienā un sastapties ar izaicinājumiem, kas mūsu līdzcilvēkiem jāpiedzīvo, izejot nepiemērotā pilsētvidē.

Ceturtdien, 13.septembrī, Cēsīs viesosies Izraēlas NVO „Access Israel” pārstāvji, kuri tiksies ar Cēsu novada pašvaldības atbildīgajiem darbiniekiem, pārrunās par paveikto invalīdu integrācijā, sastaptajiem izaicinājumiem un kopējiem turpmākiem mērķiem. Cēsu 2. pamatskolā delegācijas pārstāvji tiksies ar 8. un 9.klašu skolēniem, kur notiks interaktīva saruna par invalīdu integrāciju sabiedrībā.

Savukārt no plkst.15.00 līdz plkst.17.00 Cēsīs, Rožu laukumā tiks uzstādīts Vides objekts – „Šķēršļu taka”, kur ikviens Cēsu un apkārtējo novadu iedzīvotājs varēs izmēģināt iejusties cilvēku ar īpašām vajadzībām lomā un iepazīt šo cilvēku ikdienas šķēršļus, izejot sabiedriskās vietās.

Esat laipni aicināti piedalīties izaicinājumā - „Šķēršlu takas” pārvarēšanā, tādejādi kļūstot par vēstnešiem cilvēku ar invaliditāti interešu uzlabošanā!Publicēšanas datums: 2018. gada 7. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt