A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsīs turpinās siltumtrašu atjaunošana

Cēsīs turpinās siltumtrašu atjaunošana

Pērn rudenī tika pabeigta siltumtīklu pārbūves I kārta Viestura ielas kvartālā, Cēsīs, kurā tika nomainītas vecās kanāla tipa caurules uz jaunām rūpnieciski izolētām caurulēm. Projekta aktivitātes turpināsies arī 2019.gadā.

2019.gadā paredzēts veikt siltumtīklu pārbūves II kārtu Viestura ielas kvartālā un Leona Paegles ielā I kārtu. Veco kanāla tipa cauruļu nomaiņa uz jaunām rūpnieciski izolētām caurulēm samazinās siltuma zudumus šajos posmos un uzlabos pārvades sistēmas drošību.

SIA “Cēsu siltumtīkli” un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 2018.gada 10.oktobrī noslēdza līgumu par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta “Siltumtīklu pārbūve Viestura ielas kvartālā un Leona Paegles ielas kvartālā, Cēsīs” (Nr.4.3.1.0/18/A/013) īstenošanu.

Projekta mērķis ir paaugstināt centralizētās siltumapgādes sistēmas energoefektivitāti. Aizstājot vecos kanāla tipa cauruļvadus ar rūpnieciski izolētām caurulēm, tiks samazināti siltuma zudumi pārvades sistēmā un līdz ar to arī samazināsies CO2 emisijas.

Projekts tiek līdzfinansēts no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda.
Publicēšanas datums: 2019. gada 8. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt