A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsīs turpinās bezmaksas konsultācijas patērētāju jautājumos

Cēsīs turpinās bezmaksas konsultācijas patērētāju jautājumos

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija (PIAA) sadarbībā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru, sākot ar 2016.gada jūliju turpina piedāvāt iedzīvotājiem saņemt Cēsīs bezmaksas konsultācijas un palīdzību patērētāju tiesību aizsardzības jautājumos.

Konsultācijas un palīdzība būs pieejama gadījumos, kad:
• esat saskāries ar preču un pakalpojumu kvalitātes problēmām,
• neesat apmierināts ar pirkumu internetā,
• nezināt kādu kreditēšanas pakalpojumu izvēlēties,
• esat pārslogots ar parādiem,
• nav skaidrs kā risināt strīdu ar pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju u.tml.

Konsultācijas var saņemt Cēsu Patērētāju interešu aizstāvības biedrības „AIZSTĀVIS”  birojā, katru trešdienu no plkst.15.00 līdz 18.00. Tie, kuriem nav iespējas saņemt konsultācijas un palīdzību klātienē, var vērsties pēc palīdzības arī telefoniski (tālr.29838086) vai elektroniski (e-pasts: cesis@pateretajs.lv).

Tāpat PIAA piedāvā klātienes bezmaksas konsultācijas arī Valmierā, Gulbenē, Rīgā, Rēzeknē, Daugavpilī, Ventspilī, Jelgavā un Liepājā.

PIAA ir lielākā Latvijas patērētāju aizsardzības nevalstiskā organizācija, kura apvieno patērētāju organizācijas no dažādiem reģioniem. PIAA ir arī ilggadējs Ekonomiskas ministrijas un Patērētāju tiesību aizsardzības centra sadarbības partneris, kā arī Eiropas Patērētāju organizācijas (BEUC) biedrs. Detalizētāku informāciju par PIAA var iegūt mājaslapā www.pateretajs.lv.

Publicēšanas datums: 2016. gada 9. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt