A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsis rotājas valsts svētku noskaņās

Cēsis rotājas valsts svētku noskaņās

Lai radītu svētku noskaņojumu, novembra sākumā pilsētvidē izvietoti sarkanbaltsarkanie rotājumi. Kā informē Cēsu novada pašvaldības Komunālā nodaļa, karodziņu rotājumi izlikti Stacijas laukumā, Raunas ielā un Rožu laukumā. Svinīgi karogi izkārti arī Vienības laukumā. Pie apgaismes stabiem rotājumi atradīsies Palasta, Vaļņu ielās, Rīgas ielā no Miera ielas līdz Vaļņu ielai, Raiņa ielā no Stacijas līdz Piebalgas ielai un ap jauno Smilšu laukumu. Kopumā pilsētu rotā 120 sarkanbaltsarkanie karodziņi.

Jau trešdien, 11.novembrī, visi Cēsu iedzīvotāji un viesi aicināti doties tradicionālajā lāpu gājienā, kas sāksies pie Skolnieku rotas pieminekļa, lai pēc tam kopīgi no svecītēm veidotu Latvijas kontūru Cēsu Pils parkā. Bet plkst.20.00 Vidzemes koncertzālē notiks Lāčplēša dienai veltīts pasākums - Elektroakustiskais video stāsts "Lāčplēsis".

Latvijas 97.gadadienu pirmais ieskandinās Vaives pagasts ar koncertu “Mājās”, kas notiks 17.novembrī plkst.18.00 Vaives tautas namā. Svētku dienā, 18.novembrī, plkst.14.30 notiks svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija pie Uzvaras pieminekļa Vienības laukumā. Bet vakarā, plkst.17.00, cēsnieki un pilsētas viesi tiek aicināti mīlestībā, saticībā un lepnumā par savu valsti baudīt svētku koncertu “Ikviens ir Latvija”, kas notiks Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Publicēšanas datums: 2015. gada 6. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt