A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsīs notiks glābējpaku piepildīšana ar skolai nepieciešamo

Cēsīs notiks glābējpaku piepildīšana ar skolai nepieciešamo

Piektdien, 21. augustā, plkst.17.00 – 20.00 un sestdien, 22.augustā, plkst.12.00 – 16.00 veikalā „Maxima" (Valmieras ielā 17a) ikviens tiek aicināts uz īpašu Glābējpaku akciju skolēnu no trūkumā nonākušajām ģimenēm atbalstam. Glābējpakā tiek aicināts ievietot kancelejas preces, skolas somas un kādu saldumu, tādā veidā palīdzot šiem bērniem uzsākt skolas gaitas. 

Akciju organizē Latvijas Samariešu apvienība un Ģimenes centrs “Mūsu nākotne"

Daudzām ģimenēm Latvijā, kurās aug skolas vecuma bērns, lielais raizes sagādā skolai nepieciešamo lietu sarūpēšana. Īpaši grūti tas ir ģimenēm, kuras dažādu apstākļu dēļ nonākušas trūkumā, un ierobežotais ģimenes budžets liedz sagādāt mācību piederumus. 

„Aicinu nebūt vienaldzīgiem un nepaiet garām brīvprātīgajiem, kuri šajās dienās jūs veikalos uzrunās un aicinās piepildīt Glābējpaku. Ar pāris kancelejas precēm, zīmuļiem, kladēm un dažiem saldumiem jūs iepriecināsiet kādu mazu sirsniņu, kurai rudenī būs jādodas uz skolu,” saka projekta „Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle.  

Par Latvijas Samariešu apvienību:
Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība" (LSA) ir brīvprātīga, neatkarīga, kompetenta, inovatīva, dinamiska un uz praktisku rīcību orientēta sabiedriskā labuma organizācija, kuras devīze ir „Palīdzēt dzīvot".
Latvijā Samariešu apvienība ir viena no lielākajām nevalstiskajām organizācijām. Samariešu apvienība ir sertificēta kā daudzu sociālo pakalpojumu sniedzējs, ārstniecības un izglītības iestāde. LSA piedāvā daudzus sociālus, medicīniskus un apmācības pakalpojumus, kas klientiem ir pieejami gan ar pašvaldību vai darba devēju līdzdalību, gan arī individuāli.


Publicēšanas datums: 2015. gada 13. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt