A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsīs noslēdzas vasaras ielu remontdarbi

Cēsīs noslēdzas vasaras ielu remontdarbi

Beidzoties vasaras sezonai, Cēsīs noslēdzas vasarā veicamies ielu uzturēšanas darbi.

Šogad veikta grants ielu seguma divkārtu apstrāde deviņās Cēsu ielās.

Šovasar tika apstrādātas Jāzepa, Zemeņu, Upeņu ielas, Mazā Līgatnes iela, Marijas ielas posms no Lauku līdz Līgatnes ielai, kā arī Ceriņu, Aldara, Kļavu un Kraukļu ielas.Visas vasaras garumā daudzviet pilsētā veikti arī regulārie asfalta seguma bedrīšu remontdarbi, kā arī notikusi asfalta seguma virskārtas nomaiņa Noliktavas ielā.

Cēsu pilsētā un Vaives pagastā veikti grants ceļu atjaunošanas darbi, kā arī veikta asfalta plaisu aizpildīšana ar piķi un akmentiņiem.

Pilsētā atjaunots ielu horizontālais marķējums. Savukārt augusta beigās daudzviet pilsētā izglītības iestāžu tuvumā, kur noteikts ātrumu ierobežojums 30 km/h, uz ielām parādījies jauns horizontālais marķējums – balts ovāls ar skaitli 30 vidū. Tas paredzēts, lai autovadītājiem, kuri, iespējams, nav pamanījuši uzstādītās ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes, atgādinātu par atļauto ātrumu konkrētajā ielas posmā.Vasarā veicamie darbi noslēgušies, taču septembrī sāksies Robežu ielas un Rūpniecības ielas posmā no Robežu ielas līdz Palmu ielai, Eduarda Veidenbauma ielas posmā no Robežu ielas līdz Austrumu ielai pārbūve, un jaunas ielas kā Baltās ielas turpinājuma līdz Robežu ielai izbūve cauri Robežu ielas 4 un Robežu ielas 4a zemes gabaliem.

Publicēšanas datums: 2019. gada 29. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt