A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsīs bojātos ābolus bez maksas pieņem katru dienu

Cēsīs bojātos ābolus bez maksas pieņem katru dienu

Palīdzot māju saimniekiem risināt jautājumu par ērtu atbrīvošanos no bojātiem āboliem rudens sezonā, SIA „ZAAO” (ZAAO) sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību, septiņas dienas nedēļā nodrošina to bezmaksas nodošanas iespēju EKO laukumā Lapsu ielā 19 speciāli uzstādītā konteinerā.

Ābolus var nodot darba dienās no plkst.8.00 līdz 17.00, sestdienās un svētdienās no plkst.10.00 līdz 14.00.

Iedzīvotāji aicināti ābolus vest uz EKO laukumu jebkāda veida iepakojumā – maisos, kastēs, no kuriem āboli būs jāizber norādītajā konteinerā. Ābolu bezmaksas pieņemšana šogad tiks nodrošināta tik ilgi, kamēr būs tāds pieprasījums, paredzams, ka līdz pirmajam sniegam.

Atgādinām, ka gadījumos, kad nav iespēja ābolus aizvest uz norādīto EKO laukumu, klienti var pieteikt izmaiņas sadzīves atkritumu konteineru tukšošanas grafikos, piesakot papildus konteineru tukšošanas reizes sava īpašuma adresē.

Konsultācijas par dažādu veidu atkritumu nodošanas iespējām pieejamas ZAAO birojā Valmierā, Rīgas ielā 32 darba dienās no plkst.8.00 līdz 17.00, arī pa tālr.64281250, e-pastā zaao@zaao.lv vai EKO laukumā-birojā Cēsīs Lapsu ielā 19.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste

Publicēšanas datums: 2015. gada 3. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt