A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsīs atvērts kopā strādāšanas centru “SKOLA6”

Cēsīs atvērts kopā strādāšanas centru “SKOLA6”

No 18.augusta līdz 31.augustam bijušā Cēsu Profesionālās vidusskolas ēka Lielajā Skolas ielā 6 kļūs par sabiedrībai atvērtu pagaidu improvizētu darba un pasākumu vietu.

Saistībā ar Cēsu Profesionālās vidusskolas pārcelšanos uz jaunām telpām, ēka L. Skolas ielā 6 meklē jaunu piepildījumu. Viens no nākotnes scenārijiem paredz radošo industriju centra izveidi, tādēļ jau no 18.augusta līdz 31.augustam ikvienam būs iespēja pamainīt ierasto darba vidi un darboties kopā strādāšanas telpā “SKOLA6”, kā arī apmeklēt tajā notiekošus publiskus pasākumus un seminārus.

No 18.augusta līdz 31.augustam bijušā Cēsu Profesionālās vidusskolas ēka L. Skolas ielā 6 kļūs par pagaidu improvizētu darba un pasākumu vietu.

Kopā strādāšana (co–working) nozīmē darba vidi, ko dala nevis viena uzņēmuma darbinieki, bet gan neatkarīgi nodarbināti dažādu profesiju cilvēki. Šādas kopā strādāšanas vietas pasaulē kļuvušas ļoti pieprasītas, un starp to lietotājiem mēdz veidoties radošas un izdevīgas sadarbības. izmēģinājuma periodā “SKOLA6” telpā viesosies arī Rīgas kopā strādāšanas telpas “DarbaVieta” pārstāvji, kuri labprāt dalīsies pieredzē par dalītas darba telpas priekšrocībām un trūkumiem. Vienlaikus gaidām ikvienu Cēsu iedzīvotāju vai viesi apmeklēt “SKOLA6”, iepazīties ar pašvaldības redzējumu par ēkas nākotni, kā arī nākt klajā ar savām iniciatīvām un ierosinājumiem radošo industriju nama attīstībai.

Reizē ar “SKOLA6” radīšanu sākta arī Cēsu radošo industriju kartēšana, apzinot pilsētas un novada radošos uzņēmējus, organizācijas, vietas un personības. Kartēšanu veic Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs sadarbībā ar Latvijas radošo industriju platformu FOLD.

“SKOLA6” telpās būs nodrošināta pieeja bezvadu internetam, drukas tehnika un papīrs, darbam nepieciešamās mēbeles. Lai pieteiktos strādāšanai SKOLA6, lūdzam rakstīt uz evija.taurene@cesis.lv vai zvanīt Evijai Taurenei –26346996. Ar telpām var iepazīties no 18.augusta no plkst.9.00.

Seko jaunumiem:
https://www.facebook.com/events/873002332782798/

SKOLA6 pasākumu programma

19. augusts plkst. 18.00*
Diāna Zamurajeva, kopā strādāšanas telpas DarbaVieta izveidotāja, stāstīs par radošā potenciāla atraisīšanu dalītā darba vidē.

21. augusts plkst. 18.00
“Creative spark” – TEDx runu skatīšanās un sarunu vakars

27. augusts plkst. 18.00*
Evelīna Ozola, Latvijas radošo industriju platformas FOLD redaktore, konsultēs par radošu projektu koncepcijas un komunikācijas izveidi.

Par turpmākiem pasākumiem informācija sekos.

*Seminārus rīko Cēsu novada Jauniešu dome sadarbībā ar Latvijas radošo industriju platformu FOLD.

Visos pasākumos ieeja bez maksas.

Publicēšanas datums: 2015. gada 17. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt