A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsīs atklāti pieci jauni āra trenažieri

Cēsīs atklāti pieci jauni āra trenažieri

Piektdien, 26.augustā, Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” pagalmā Bērzaines ielā 16/18 svinīgi tika atklāti pieci āra trenažieri. Cēsnieku ilgi gaidīto projektu izdevies īstenot, pateicoties ziedotāju atbalstam: SIA “Veselības centrs 4”, SIA “ME LAT LUX”, SIA “AB G. Persson”, Rolfam Kvenildam, I.Zupas privātpraksei un Ivaram Cekulam.

Atklāšanas uzrunā Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” direktore Iveta Sietiņsone izteica lielu pateicību ziedotājiem, kā arī pauda cerību, ka jau drīz pagalmu izdosies papildināt ar jaunām iekārtām.

Trenažierus dažādām muskuļu grupām izmēģināja arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, kurš aicināja trenažierus izmantot ne tikai jauniešiem, bet arī pieaugušajiem, kā arī blakus esošās Veselības takas apmeklētājiem.

Izmantot āra trenažierus aicināts ikviens cēsnieks. Īpašu prieku par jauno fizisko aktivitāšu iespēju pauda Sociālā dienesta Invalīdu - habilitācijas dienas centra un dienas centra “Saules taka” apmeklētāji.

Publicēšanas datums: 2016. gada 26. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt