A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsīs aizvadīta IT speciālistu tikšanās

Cēsīs aizvadīta IT speciālistu tikšanās

Piektdien, 22.septembrī, RTU Cēsu filiālē notika “IT meet-up Cēsis” jeb Cēsu IT speciālistu un entuziastu tikšanās. Šoreiz tās tēma bija UX (user experience) un UI (user interface) dizains.

Par UX un UI pastāstīt bija ieradušies vadošo Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmumu “Accenture Latvia”, “Wunder Latvia” un “Infogram” pārstāvji.

Ar UI vēsturi sanākušos iepazīstināja Jānis Oļekšs no “Accenture Latvia”, kurš arī pastāstīja par sava pārstāvētā uzņēmuma darbu ar UI un UX. Kārlis Kalniņš no “Wunder Latvia” pastāstīja par sava uzņēmuma pieredzi darbā ar “Drupal” platformu, kas ļauj īstenot daudzveidīgus tīmekļa risinājumus, un par prototipēšanas nozīmi darbā ar informācijas tehnoloģijām. “Infogram” līdzdibinātāja Alise Semjonova savukārt stāstīja par dizainu, kas tiek attīstīts kopā ar lietotājiem, nevis radīts priekš lietotājiem.“IT meet-up Cēsis”, kas notiek ik mēnesi, ir daļa no Cēsu novada pašvaldības īstenotā Eiropas Strukturālo un investīciju fondu mērķa "Eiropas teritoriālā sadarbība” programmas URBACT III projekta TechTown.

Vairāk par projektu ŠEIT.
Publicēšanas datums: 2017. gada 27. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt