A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Biznesa ideju konkurss "Cēsis Var!"

Biznesa ideju konkurss "Cēsis Var!"

Piesakies biznesa ideju konkursam "Cēsīs Var!" un mēs palīdzēsim tev saprast vai idejai var veidoties par biznesu un kas tev jādara, lai tas tā notiktu.

Koprades māja Skola6 ir ne tikai darba vieta radošajiem un pašnodarbinātajiem, bet arī darbojas kā atbalsta centrs uzņēmējdarbības uzsācējiem. Sākot ar novembri Koprades māja Skola6 piedāvās izglītojošus seminārus un darbnīcas tiem, kam ir doma strādāt individuāli un attīstīt savu aizraušanos par uzņēmumu.

Piesakot savu ideju tev būs iespēja uzlabot zināšanas un prasmes par idejas prezentēšanu, zīmola veidošanu, finanšu plānošanu, digitālo mārketingu, klientu piesaisti u.c. Tiks organizēti arī uzņēmēju pieredzes stāstu vakari, kur varēs mācīties viens no otra sasniegumiem un neveiksmēm.

Konkursā piedalīties tiek aicināts ikviens, kurš vēlas uzsākt kaut ko savu, ikviens, kurš klusībā sapņo par sava uzņēmuma veidošanu. Konkurss noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā notiks sākotnējās idejas prezentācija, kur jāiesniedz neliels idejas apraksts. Pēc idejas prezentācijas konkursa žūrija sniegs savus ierosinājumus idejas tālākai attīstībai. Katram konkursa dalībniekam tiks izstrādāts individuāls darbības plāns, lai ideju izstrādātu detalizētāk, pārbaudītu vai tā tirgū ir vajadzīga un pārvērstu ideju par reālu uzņēmumu. Pēc fināla kārtas prezentācijas, žūrija noteiks laureātus un tiks sadalīts balvu fonds.

Idejas iesniegšanas termiņš ir 27.oktobris, savukārt vairāk par konkursu varēs uzzināt informatīvajā seminārā 18.oktobrī, kurā par savu pieredzi stāstīs līdzīgu konkursu dalībnieki. No 9.oktobra līdz 23.oktobrim būs iespējams pieteikties uz individuālajām konsultācijām par konkursa pieteikuma sagatavošanu.

Pieteikuma veidlapa

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.Publicēšanas datums: 2017. gada 4. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt