A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Bezmaksas NVO konsultācijas Cēsīs

Bezmaksas NVO konsultācijas Cēsīs

Pirmdien, 29. februārī, Cēsu bibliotēkā (Raunas ielā 1) esošām un topošām nevalstiskajām organizācijām (NVO) būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas par tādiem svarīgiem NVO darbības aspektiem kā grāmatvedība, juridiskie un attīstības jautājumi. Pieteikties var pa tālruni 20258200 vai e-pastu vnf@vnf.lv.

NVO juridiskie un attīstības jautājumi aptver tādas tēmas kā NVO izveide, dibināšanas dokumenti, statūtu un pārvaldes institūciju izmaiņas, darbības ilgtermiņa plānošana, līdzekļu piesaiste, projektu vadība utt. Konsultācijas sniedz Ansis Bērziņš, Valmieras novada fonda vadītājs. Viņš palīdz NVO par šīm tēmām kopš 2007. gada, arī vērtē projektus EEZ finanšu instrumenta konkursos, tā gūstot priekšstatu par organizāciju dažādību un par tipiskām kļūdām projektos.

NVO grāmatvedības konsultācijas aptver jebkurus jautājumus saistībā ar finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu, gada pārskatiem utt. Konsultācijas sniedz Dzintra Blaua, Valmieras novada fonda vecākā grāmatvede un ilggadēja grāmatvede pašvaldībās un uzņēmumos.

Pateicoties Kultūras ministrijas atbalstam, Valmieras novada fonds individuālās konsultācijas nodrošina bez maksas un tās pieejamas jebkurai biedrībai un nodibinājumam Vidzemē. Ikdienā līdz pat februāra beigām ar speciālistiem var sazināties telefoniski vai e pastā, bet personīgi satikties var ar iepriekšēju pieteikšanos Valmierā.

Pilna informācija par konsultācijām pieejama mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Aktuāli”.

Papildu informācija:
Sintija Mūrniece, VNF biroja administratore
Tālrunis: 20258200, 64281792; e-pasts: vnf@vnf.lv
http://www.vnf.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 19. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt