A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Valmieras, Akmens, Festivāla un Birzes ielu iedzīvotājus aicina uz tikšanos

Valmieras, Akmens, Festivāla un Birzes ielu iedzīvotājus aicina uz tikšanos

Otrdien, 13.februārī, plkst.18.00, Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā, Valmieras ielā 19 uz tikšanos aicināti daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji, kas dzīvo kvartālā starp Valmieras, Akmens un Festivāla un Birzes ielām.

Cēsu novada pašvaldība aicina daudzdzīvokļu namu iedzīvotājus uz diskusiju par daudzdzīvokļu māju pagalmu vides labiekārtošanas projektu skicēm.

Diskusijās piedalīsies arhitekti, kuri prezentēs jau pēc pirmās diskusijas papildināto daudzdzīvokļu māju kvartālu labiekārtošanas projektu skici.

Iedzīvotājiem būs iespēja paust viedokli par jau ieplānoto, izteikt savas domas par to, kur vajadzētu atrasties automašīnu stāvvietām, bērnu rotaļu laukumam, atpūtas un apstādījumu zonām.

Plānots, ka daudzdzīvokļu namu pagalmu vides labiekārtošanas un ekoloģiskās kvalitātes koncepcijas projektus trijos daudzdzīvokļu namu kvartālos ir paredzēts izstrādāt līdz aprīlim.

Līdzīgas tikšanās šogad jau notikušas Bērzainē un L.Paegles ielas rajonā.

Minētās aktivitātes līdzfinansē Cēsu novada pašvaldība un Latvijas Vides aizsardzības fonds projekta „Videi draudzīgākā Cēsu iela” gaitā.

Sīkāku informāciju par diskusiju un atbildes uz jautājumiem var saņemt Cēsu novada attīstības nodaļā pie projektu un vides speciālistes Intas Ādamsones, tel. 64161818, e-pasts inta.adamsone@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2018. gada 29. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt