A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Atskats uz Cēsu infrastruktūras objektu atjaunošanu

Atskats uz Cēsu infrastruktūras objektu atjaunošanu

Pērn Cēsīs veikts remonts trīs ielām. Asfalta virskārtas atjaunošana un aku vāku regulēšana veikta Dzelzceļa ielai un Gaujas ielai. Savukārt, ieguldot vecpilsētas nekustamā īpašuma nodokļos iekasēto naudu, Lielajai Līvu ielai vecpilsētā izbūvēts ietves un brauktuves bruģakmens segums, informē Cēsu novada pašvaldības Komunālā nodaļa.

Aizvadītajā gadā noticis darbs pie vairāku ietvju uzlabošanas. Bērzaines ielā, posmā no Egļu ielas līdz Emīla Dārziņa ielai, ietvēm izbūvēts bruģa segums un izveidota autobusa pietura. Tāpat ietves bruģa segums izveidots posmā no Egļu ielas līdz automašīnu stāvlaukumam. Pēc tīklu remontdarbiem asfaltbetona segums izveidots ietvei Lapsu ielā, posmā no Vaives ielas līdz Kaļķu ielai (labajā pusē). Ietve atjaunota arī Valmieras ielā, posmā no ēkas Valmieras ielā 8 līdz ēkai Valmieras ielā 10. Saistībā ar kabeļu nomaiņu SIA “Farads” bruģa izbūvi veicis ietvēm Jāņa Poruka ielā, posmā no dzelzceļa līdz Lapsu ielai (labajā pusē), bet asfaltbetona segums uzklāts ietvei Vaives ielā, posmā no Ata Kronvalda ielas līdz Lapsu ielai.

Komunālā nodaļa norāda, ka aktīvs darbs joprojām notiek pie pilsētas parku un dabas teritoriju sakārtošanas. Izstrādes procesā ir Stacijas laukuma skiču projekts, un notiek detālplānojuma izstrāde Pirtsupītes gravai. Gatavojoties Ruckas un Kalnmuižas parku rekonstrukcijai, veikta esošo parka koku uzskaite. Tāpat ir izstrādāts stadiona un tā apkārtnes (skvēra) tehniskais projekts. Komunālā nodaļa sākusi nekopto teritoriju sakārtošanu Festivāla ielā 39, Vaives ielā 31 un
35, Magoņu ielā 20. Šobrīd vēl notiek sarunas ar SIA  “ZAAO” par zaļo atkritumu konteineriem pilsētas EKO laukumos.

Ar ielu, ietvju un citu teritoriju remontdarbu prioritātēm aicinām iepazīties ŠEIT

Publicēšanas datums: 2015. gada 13. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt