A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Atkritumu apsaimniekošanas centra “Daibe” modernizācijā ieguldīts pusmiljons eiro

Atkritumu apsaimniekošanas centra “Daibe” modernizācijā ieguldīts pusmiljons eiro

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “ZAAO” reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe” īstenojis infrastruktūras modernizācijas projektu, kura kopējās izmaksas ir vairāk nekā 483 000 eiro.

Projekta īstenošanas rezultātā ir uzstādītas iekārtas, kas palīdz samazināt ietekmi uz vidi un palielina atkritumu reģenerācijas procesa efektivitāti ražošanas procesos, piemēram, palielinājies atgūto otrreizējo izejvielu sortiments un samazināts energoresursu patēriņš atkritumu apstrādes procesā līdz pat 90%.

Projekta ietvaros uzstādīta jauna šķiroto atkritumu ķīpu prese, atkritumu iepakojuma maisu atvērtējs un izveidotas 4 jaunas manuālās šķirošanas darba stacijas.

Projekts „CSA „Daibe” atkritumu reģenerācijas procesu iekārtu modernizācija” Nr.NOFI/LV06/AK/02/9 īstenots, izmantojot EUR 153 495 piešķīrumu no Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā”, kuras mērķis ir atbalstīt inovatīvu vides tehnoloģiju, pakalpojumu un produktu attīstību un ieviešanu. Vairāk informācijas: www.eeagrants.orgInformāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste

Publicēšanas datums: 2016. gada 24. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt