A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Atjaunota rotaļu mājiņa Maija parkā

Atjaunota rotaļu mājiņa Maija parkā

Izmantojot vietējo uzņēmēju kokmateriālus, Maija parkā atjaunota rotaļu mājiņa. Tā padarīs pievilcīgāku parka apkārtējo vidi un dažādos atpūtas iespējas svaigā gaisā Cēsīs, kā arī sniegs bērniem dabas izzināšanas un rotaļu prieku.

Latvijas pašvaldības iepriekšējo gadu Meža dienu projektos veiksmīgi turpināja aizsākto tradīciju – darīja Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem, pilnveidojot atpūtas vietas, kā arī radīja jaunas aktīvu dzīvesveidu veicinošas mazās arhitektūras formas, radoši un pārdomāti izmantojot koku kā būvmateriālu. Organizatori vienojās, ka turpmākos trīs gadus labie darbi tiks veltīti Latvijas simtgadei. Sakopsim vēsturiskos parkus un atjaunosim tajos stādījumus un mazās koka arhitektūras formas, kā arī veidosim jaunus parkus!

Meža dienu projektu konkursam Cēsu novada pašvaldība iesniedza projekta pieteikumu “Rotaļu mājiņa kokā”. Tas paredzēja atjaunot rotaļu mājiņu Maija parkā. Pēdējās parka rekonstrukcijas laikā pirms desmit gadiem Maija parka lielajā vītolā uzbūvēts katra bērna sapnis – rotaļu mājiņa kokā. Rotaļu mājiņa tapusi pēc idejas skices kā autordarbs. Diemžēl laika gaitā šī būve nolietojusies, kļuvusi nedroša, kā arī atsevišķi elementi gadu laikā sākuši bojāt koka mizu, tāpēc pieņemts lēmums šo būvi atjaunot.

Šis ir autordarbs un tā būvniecība tika precizēta uz vietas, ņemot vērā esošā koka īpatnības. Projektam piesaistītās izmaksas ir 510 eiro.Publicēšanas datums: 2016. gada 17. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt