A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Līvu pamatskola lūdz atbalstu „Jušu sajūtu takas” izveidē!

Līvu pamatskola lūdz atbalstu „Jušu sajūtu takas” izveidē!

Skola ik gadu aprīļa beigās rīko skolas teritorijas lielo sakopšanas talku. Šogad talka bija nedaudz citādāka - savā ziņā īpaša! Īpaša ar to, ka tās laikā notika skolas ilgi lolotās ieceres īstenošanas darbi - Jušu sajūtu takas paplašināšana un pilnveidošana. Iecere izbūvēt šķēršļu joslu radusies, lai iesaistītu bērnus un jauniešus vides izzināšanā, ne tikai rosināt zinātkāri, ļaut saklausīt un ieraudzīt, sajust procesus dabā, bet arī attīstīt fiziskās spējas un kustību koordināciju.
Talkā 22.aprīlī piedalījās liels skaits talcinieku – skolēni, pedagogi, vecāki, skolas absolventi – kopumā 81 cilvēks, kuri pilnībā palīdzēja īstenot talkas laikā plānotos darbus.

Atzinīgi vērtējama Cēsu novada uzņēmēju atsaucība. Atbalstīja gan ar materiāliem, gan darbu, gan transportu. Jušu takas labiekārtošanai tika sagādāta nepieciešamā grants, cements, stiprinājumi, koka statņi. SIA „Storent” urbis zemes darbu veikšanai bija liels atbalsts darbu veiksmīgai īstenošanai.  Atpūtas centrs „Tarzāns” ziedoja troses, savienojumus, riņķus, šķēršļus. Ar granti un kokmateriālu transportēšanu palīdzēja atsaucīgā Maizīšu ģimene (Krīvi).

Turpinās ziedojumu vākšana projekta pilnīgai pabeigšanai uz Cēsu novada pašvaldības ziedojumu kontiem:
SEB banka LV82UNLA0050002691901 vai AS Swedbanka LV45HABA0551007864646 ar norādi Līvu pamatskolas Jušu sajūtu takas izveidei. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti šķēršļu joslas ierīču materiālu iegādei un uzstādīšanai.
Lielākajiem atbalstītājiem – reklāmas/logotipa izvietošanas iespējas skolas mājaslapā, kā arī pie jaunizbūvētās šķēršļu joslas.

Informējam, ka 2016.gada 26.maijā par godu Jušu dienām, notiks svinīgs jaunizveidotās šķēršļu joslas atklāšanas pasākums, tādēļ Jušu sajūtu takas šķēršļu joslas izbūvi plānots pabeigt līdz š.g.22.maijam.

Vēlreiz sakām lielu paldies visiem par atsaucību un aktīvu līdzdarbošanos Jušu sajūtu takas šķēršļu joslas fundamenta izbūvē, skolas apkārtnes sakopšanas un takas paplašināšanas darbos. Projekta īstenošanā esam krietni pavirzījušies uz priekšu! Liels gandarījums par paveikto!

Vairāk par projektu, nepieciešamajiem materiāliem un veicamajiem darbiem, jautāt projekta koordinatoram Kristapam Krūmiņam pa mob.tālr. 20033970 vai 29461599 (Ilona Liepiņa).

Projektu īsteno draugu grupa: Kristaps, Kristiāna, Jānis M., Jānis B., Ilona, Dārta.

Par Līvu pamatskou:
Skola atrodas Krīvos, Cēsu novadā. Tajā mācās 81 skolēns, 38 pirmsskolas audzēkņi. Šobrīd Līvu pamatskolas teritorijā daļēji ir izveidota dabas taka bērniem sajūtu attīstīšanai. Tā ir iecienīta laika pavadīšanas vieta gan skolas, gan arī Krīvu ciema, gan Cēsu novada bērniem. Skolas sapnis ir pilnveidot Jušu sajūtu taku un papildu iekārtotajai takas daļai, izbūvēt vienu posmu ar šķēršļu joslu.

Publicēšanas datums: 2016. gada 27. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt