A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Astoņu novadu Jauniešu forums Cēsīs

Astoņu novadu Jauniešu forums Cēsīs

Vēsturiskā rajona astoņu novadu jaunieši 1.jūnijā, atzīmējot starptautisko Bērnu aizsardzības dienu, tikās Jauniešu forumā Cēsīs.

Novadu sadarbība tiek organizēta Eiropas Savienības programmas „ERASMUS+: Jaunatne darbībā” 3. pamatdarbības „Strukturētais dialogs: jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās” projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” Nr.2016-1-LV02-KA347-001061 ietvaros.

Projekta laikā tiek organizētas dažādas speciālistu un jauniešu tikšanās visos astoņos novados - Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Cēsu, Priekuļu, Raunas un Vecpiebalgas novadā. Projekta galvenā ideja ir izstrādāt kopīgu sadarbības platformu un jaunatnes politikas plānošanas dokumentu katrā novadā.

Katrs novads 1.jūnijā prezentēja līdz šim galvenās atziņas un sasniegumus plānošanas dokumenta izstrādes procesā, kā arī izstrādāja kopīgu sadarbības plānu četriem gadiem. Foruma ietvaros tapa arī 8 novadu logo un himna.

Šobrīd projektā jau paveikts milzīgs darbs. Tālākajā projekta gaitā katrs novads vairāk strādās pie izstrādāto ideju apkopošanas, kā arī tiks veikta anketēšana, lai aizsniegtu vēl lielāku skaitu jauniešu un noskaidrotu viņu vajadzības un vēlmes.

Stratēģijas izstrāde ilgs divus gadus – līdz 2018.gada septembrim.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu. Visas projekta aktivitātes finansētas no Eiropas Savienības finanšu līdzekļiem. 

Ieskata video ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:
Iveta Jermolājeva
pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste
Publicēšanas datums: 2017. gada 8. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt