A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Ārvalstu vēstnieki oficiālajā vizītē viesojās Cēsīs

Ārvalstu vēstnieki oficiālajā vizītē viesojās Cēsīs

Trešdien, 20.septembrī, Latvijā akreditētie ārvalstu vēstnieki devās ikgadējā reģionālajā braucienā uz Cēsīm.

Vizītes pirmajā daļā vēstnieki iepazinās ar Cēsu lielāko kultūras objektu - Vidzemes koncertzāli, kurā ekskursiju vadīja tās direktors Juris Žagars. Pēc ekskursijas notika tikšanās ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, kurš iepazīstināja ar Cēsu novada attīstības vīziju, lielākajiem projektiem, paveiktajiem un nākotnes darbiem. 

Turpinājumā vēstnieki devās apskatīt Cēsis, apmeklējot Viduslaiku pili, Rožu laukumu, Sv.Jāņa baznīcu, iepazinās ar vecpilsētas uzlecošajiem attīstības projektiem, uzzināja vairāk par Uzvaras pieminekļa vēsturi un apskatīja melnos gulbjus Maija parkā.Pēc ekskursijas vēstnieki vizīti Cēsīs noslēdza Cēsu vecajā alus brūzī, kur Vides Risinājuma institūta izpilddirektore Inese Suija-Markova iepazīstināja ar brūža attīstības plāniem un Vides Risinājumu institūta darbību.

Vēstnieki bija iespaidu pilni pēc pavadītā laika Cēsīs, uzsverot, ka mazo pilsētu spēks slēpjas dedzīgos, mērķtiecīgos un radošos cilvēkos, kuri pašaizliedzīgi strādā, lai darītu savu pilsētu labāku!

Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Komunikācijas speciālists
Aleksandrs Abramovs


Publicēšanas datums: 2017. gada 21. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt