A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Ar rekordlielu apmeklētāju skaitu aizvadīta Jauniešu diena

Ar rekordlielu apmeklētāju skaitu aizvadīta Jauniešu diena

Zinību dienā aizvadīts jauniešu gada lielākais notikums „Jauniešu diena”, un pēc pasākuma ar gandarījumu un pateicību varam atskatīties uz lieliski izdevušos pasākumu! Jauniešu mājas jaunieši ieguldīja lielu darbu un Jauniešu mājā pavadīja garas vakara stundas, lai krāsotu, grieztu un plānotu. Ieguldītais darbs ir attaisnojies, un mums bija fantastiska mācību gada pirmā diena.

Jauniešu dienas Bērnu rītā laika apstākļi mūs nelutināja, bet prieks par tām ģimenēm, kuras ieradās par spīti lietus mākoņiem, lai pirmo skolas dienu pavadītu radoši un jautri kopā ar mums. Paldies Cēsu organizācijām, interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestādēm – Cēsu Bērnu un jauniešu centram, Cēsu Mākslas skolai, Cēsu pilsētas Sporta skolai, Cēsu Centrālās bibliotēkas Bērnu nodaļai, zinātnes centram „Z(in)oo” un Cēsu Olimpiskajam centram, Cēsu suņu skolai, kuri šo pasākumu bagātināja ar dažādām radošām aktivitātēm. Ceram, ka sadarbība ar katru gadu kļūs arvien ciešāka.Esam patiesi priecīgi, ka šogad vakara daļā sasniedzām rekordlielu apmeklētāju skaitu - pāris tūkstoši. Par to paldies sakām māksliniekiem – mūziķiem Goran Gora un Jānim Niedram & Tomasam Vegneram, grupām „KGDJ”, „OLAS” un „Rīgas Modes” un Rīgas Improvizācijas teātrim.

Sakām lielu paldies atbalstītājiem: Cēsu novada pašvaldībai, A/S „Cēsu Alus”, Kultūras tūrisma un informācijas centram, „Vinetas un Allas Kārumlādei”, SIA „LIVONIA”, SIA „Vinnis”, „Kom Auto”, zinātnes centram „Z(in)oo”, aktīvās atpūtas parkam „OZOLKALNS”, „RR Agency”, picērijai „Studio Pizza”, Cēsu novada Vecāku domei, kā arī fantastiskajiem jauniešiem no Valsts policijas koledžas, jaunsargiem, zemessargiem, kuri rūpējās par drošību koncerta laikā!

Uz tikšanos nākamgad!

Fotoatskats http://failiem.lv/u/mnyfjjl

Jauniešu diena tiek organizēta Projekta „AktīviBrīvPrātīgs” (2014.EEZ/PP/1/MIC/106/052) ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina Norvēģija un Latvijas valsts.

Informācju sagatavoja:
Youth for City - City for Youth un Cēsu novada Jauniešu domes radošā komanda
Video: Vineta Freimane
Foto: Lelde Rogoļeva

Publicēšanas datums: 2015. gada 2. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt