A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Ar krāšņu Bērnu rītu un vērienīgu vakara daļu noslēgusies Cēsu Jauniešu diena

Ar krāšņu Bērnu rītu un vērienīgu vakara daļu noslēgusies Cēsu Jauniešu diena

Jau 14 gadus pēc kārtas, atzīmējot Zinību dienu, Cēsu novada Jauniešu dome rīkoja Jauniešu dienu.

Bērnu rītā caur dažādām radošām darbnīcām un jautrām aktivitātēm, par kurām rūpējās Cēsu novada Jauniešu dome un mūsu draugi no citām organizācijām, interešu un profesionālās ievirzes izglītības iestādēm, ikvienam bija iespēja apceļot pasauli. Par aizraujošu ceļojumu sakām paldies mūsu draugiem – Cēsu Bērnu un jauniešu centram, Cēsu Centrālās bibliotēkas Bērnu nodaļai, ES mājas Mobilajam zināšanu ekspresim, Cēsu pilsētas Sporta skolai, Cēsu pilsētas Mākslas skolai, Cēsu Olimpiskajam centram un Džio.

Paralēli ceļojumam apkārt pasaulei par skanīgu ceļojumu rūpējās Cēsu Bērnu un jauniešu centrs ar krāšņu koncertu, Cēsu Suņu skola ar priekšnesumiem un par konkursiem ar vērtīgām balviņām gādāja Sia “Livonia”  un  “ ZiNOO Cēsis”.
Atgriežoties pēc garā ceļojuma,  katrs ceļotājs saņēma Cēsu alus suliņu un atziņu, ka nekur nav tik labi kā mājās!

Vakara daļa sniedza iespēju ikvienam pavadīt lielisku vakaru labas mūzikas pavadījumā, par ko rūpējās mūziķe Agnese Rakovska, Transleiteris, RR Band, Kasetes un Edavārdi. Par smieklu devu rūpējās Rīgas Improvizācijas teātra “Kikit” grupa. Arī vakara daļā neizpalika konkursi un vērtīgas balvas, par ko rūpējās A/S “ Latvijas Maiznieks”, “ZINOO Cēsis”, Sia “Vinnis”, Sia “Livonia”, Cēsu Sporta skola, Sia “Studio Pizza”  un Sia “Vinetas un Allas Kārumlāde”. Tiem, kuri vēlējās vakaru baudīt mierīgākā gaisotnē, bija iespēja vakaru pavadīt “čill” teltī un cept tradicionālo koka maizi, un baudīt siltu tēju.

Par izdevušos Jauniešu dienu sakām lielu paldies arī Cēsu novada pašvaldībai, Cēsu novada Vecāku domei, Cēsu Jaunsargu vienībai un Cēsu Kultūras un Tūrisma centram.

Lai veiksmīgs gads un tiekamies 15.Jauniešu dienā!

Foto galerijas šeit: https://failiem.lv/u/snmfhzz8 https://failiem.lv/u/wxz99a5t#_

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.
Publicēšanas datums: 2016. gada 6. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt