A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Ar jaunu bērnudārzu Krīvos likvidēta bērnu pirmsskolas rinda

Ar jaunu bērnudārzu Krīvos likvidēta bērnu pirmsskolas rinda

Otrdien, 3.septembrī, atklājot divas jaunas audzināmās grupiņas Līvu pirmsskolas izglītības iestādē, izdevies likvidēt gaidīšanas rindu uz pašvaldības bērnudārziem Cēsu novadā.

Kā, atklājot jaunās grupiņas un vienlaikus arī renovēto mācību spārnu un pašu Līvu pirmsskolas iestādi, novēlēja Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, "lai šajās telpās vienmēr skan bērnu smiekli un čalas, lai tās audzēkņu skaits aug, un, kas zina - varbūt nākotnē šī iestāde atkal izaugs par sākumskolu un pamatskolu".Savukārt Līvu pirmsskolas iestādes direktore Antra Gabranova pateicās kolektīvam par izturību pārmaiņu un pārbūves procesā, kā arī izcēla lielisko sadarbību gan ar būvdarbu veicējiem, gan pašvaldību, lai izveidotu drošu, mūsdienīgu un interesantu vidi pašiem mazākajiem novada iedzīvotājiem.

Atklāšanu īpaši sirsnīgu padarīja gan dārziņa audzēknes muzikāls priekšnesums, gan arī fakts, ka atklāšanas lentas griešana tika uzticēta pašiem svarīgākajiem izglītības iestādes viesiem - mazajiem audzēkņiem.

Potenciāli Krīvos iespējams atvērt vēl vienu pirmsskolēnu grupiņu, kas kalpo kā zināma apdrošināšanas polise tam, lai gaidīšanas rinda pārskatāmā nākotnē nerastos no jauna.Kā ziņots, Vaives pagasta Līvu sākumskola, sākot ar šo mācību gadu, kļuvusi par pirmskolas izglītības iestādi. Jau no pavasara ēkā norisinājās apjomīgi būvdarbi, un klašu telpu vietā tagad iekārtotas mājīgas un mūsdienīgas grupiņas pirmsskolniekiem. Līvu bērnudārzā patlaban ir septiņas pirmsskolēnu grupiņas.

Publicēšanas datums: 2019. gada 3. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt