A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aktualizēta Vidzemes koncertzāle „Cēsis” stratēģija

Aktualizēta Vidzemes koncertzāle „Cēsis” stratēģija

Vidzemes koncertzāli „Cēsis” būvnieki plāno nodot ekspluatācijā šī gada 31. martā. Atbilstoši tam tiek aktualizēta Daudzfunkcionālā centra „Vidzemes  mūzikas un kultūras centrs” darbības stratēģija, kuras darbības termiņš aktualizēts laika posmam no 2014. gada līdz 2024. gadam.

Iepriekšējā koncertzāles stratēģija bija sagatavota no 2013. līdz 2022. gadam, paredzot, ka būvniecības darbi noslēgsies jau 2013. gadā.  Stratēģija aktualizēta, iekļaujot tajā telpu funkcionālo sadalījumu  atbilstoši  pašreizējai situācijai un izmantošanas intensitātei. Tāpat tika pielāgots koncertzāles pārvaldīšanas modelis un pārvaldes struktūra. 

Stratēģija paredz, ka gadā koncertzāles telpās notiks aptuveni 700 dažādi pasākumi, ieskaitot mēģinājumus un mūzikas skolas koncertus, un gadā tos apmeklēs kopumā 23 000 cilvēki.

Kā zināms, uz koncertzāles telpām pārcelsies A. Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola, pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma cents” nodaļa Cēsu kultūras centrs, kura pārziņā ir Cēsu amatiermākslas kolektīvi. Koncertzālē mājvieta būs paredzēta Vidzemes kamerorķestrim,  notiks profesionālās skatuves mākslas pasākumi,  interešu izglītības programmas un mūžizglītības pasākumi, konferences, festivāli un kino izrādes.

Vidzemes koncertzāles „Cēsis” atklāšanas pasākumi notiks šī gada 31. maijā un 1. jūnijā.

Projekts „Daudzfunkcionālā centra „Vidzemes mūzikas un kultūras centrs” izveide” tika uzsākts 2009. gadā. Tas tiek īstenots divu ES līdzfinansēto aktivitāšu Nr. 3DP/3.4.3.1.0/09/IPIA/CFLA/02/002 un Nr. 3DP/3.6.1.1.0/10/IPIA/VRAA/005/054 ietvaros.Informāciju sagatavoja:
Cēsu novada pašvaldības
Komunikācijas speciāliste
Ance Saulīte


Publicēšanas datums: 2014. gada 19. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt