A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Akcija “Cilvēks cilvēkam” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem

Akcija “Cilvēks cilvēkam” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem

Akciju “Cilvēks cilvēkam” Valsts probācijas dienests (VPD) rīko divreiz gadā un akcijas norisē vasarā tiek iekļautas vairākas sportiskas aktivitātes, kurās piedalās, gan jaunieši, gan VPD darbinieki, gan brīvprātīgie. Lai veicinātu jauniešu virzību uz savu mērķu sasniegšanu, akcijas ietvaros VPD cenšas jauniešiem piedāvāt saturisku un pēc iespējas plašāku jomu klāstu aptverošu programmu. Kopš 2014. gada akcijas rīkošanā VPD piesaista arī sabiedrībā pazīstamus jauniešus intersējošu jomu pārstāvjus. Ņemot vērā jauniešu lielo interesi par automašīnām un autosportu, šoreiz dalībai akcijā ir uzaicināts Latvijas drifta kausa pilots Regnārs Mozga-Kļaviņš.

“Uz pasākumu dodos, lai ar savu stāstu jauniešiem dotu ieskatu autosportā, kas ir ne tikai azartisks un adrenalīna pilns, bet arī prasīgs sporta veids un pilna laika darbs. Ceru, ka mans stāsts jauniešus iedvesmos skatīties pozitīvu izaicinājumu virzienā, domājot par to, ar ko viņi vēlās nodarboties turpmāk. Lai mans stāsts nebūtu vien tukši vārdi, būšu sagatavojis video materiālu ar maniem startiem sacensībās, kā arī līdzi ņemšu PRO klases drifta auto, kuru jaunieši varēs aplūkot klātienē. Diemžēl uz pasākumu nevarēšu ņemt savu auto, jo tas smagi cieta sacensībās pagājušonedēļ, taču mani labi draugi no "Degviela Drift" komandas devuši atļauju pasākumā izmantot autosportista Alvja Bula sporta auto "Comandos"," stāsta autosportists Regnārs Mozga-Kļaviņš.

Akcijas mērķis ir popularizēt saturīga, izglītojoša brīvā laika pavadīšanu notiesāto jauniešu vidū, motivējot jauniešus pozitīvām pārmaiņām, palīdzot uzlabot viņu savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši, radot pozitīvas emocijas esot kopā un produktīvi pavadot laiku. Daloties ar savām zināšanām, pieredzi, darba  ieguldījumu, mēs varam veidot labāku sabiedrību.

Par atbalstu akcijas norisei pateicamies Regnāram Mozgam-Kļaviņam, autosporta komandai “Degviela Drift” un autosportistam Alvim Bulim.

Indra Kļaviņa
Valsts probācijas dienests
Cēsu TSV vecākā referente

Publicēšanas datums: 2015. gada 17. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt