A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Akcija “Cilvēks cilvēkam” ar Reini Reķi

Akcija “Cilvēks cilvēkam” ar Reini Reķi

Otrdien, 20.decembrī, Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem akcijā "Cilvēks cilvēkam" notiks radošā darbnīca ar mūziķi Reini Reķi.

Jau 13.gadu Valsts probācijas dienests (VPD) rīko akciju “Cilvēks cilvēkam”.  Akcija tiek organizēta Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem (Cēsu AIeN) divreiz gadā un tās mērķis ir popularizēt saturīga, izglītojoša brīvā laika pavadīšanu notiesāto jauniešu vidū, iedvesmojot un motivējot jauniešus pozitīvām pārmaiņām. Katru gadu akcijas ietvaros VPD cenšas jauniešiem piedāvāt saturisku un pēc iespējas plašāku jomu klāstu aptverošu programmu.

Šī gada 20.decembrī Cēsu AIeN notiks šogad otrā akcija “Cilvēks cilvēkam” un tās laikā jauniešiem tiks organizēta radošā darbnīca ar mūziķi Reini Reķi. Radošajā darbnīcā jauniešiem būs iespēja tuvāk iepazīties ar bungu un citu sitamo mūzikas instrumentu spēli. Reinis Reķis ir bundzinieks grupā RR Band un dažādos individuālajos projektos. Viņš ir arī pazīstams ar dalību šovā “Latvijas zelta talanti”, muzicējis kopā ar Miku Dukuru.

“Mūzika, bungas un sitamie instrumenti ir mana būtība un liela daļa manas dzīves. Esmu patiesi priecīgs par iespēju piedalīties šajā akcijā un sniegt puišiem iespēju uzzināt vairāk par mūziku un šoreiz - tieši bungu spēli. Ziemassvētku laiks ir gaišu domu un labu darbu laiks, tāpēc patiesi ceru, ka radošā darbnīca puišus iedvesmos un sniegs pozitīvas emocijas", tā Reinis Reķis.

Kopš 2014.gada akcijas rīkošanā VPD piesaista arī sabiedrībā pazīstamus jauniešus intersējošu jomu pārstāvjus. Iepriekšējās reizēs akcijā piedalījušies mūziķi Gacho, Ozols, Einārs Latiševs, Latvijas ielu vingrošanas biedrības sportisti, autosportists Regnārs Mozga – Kļaviņš.

Informāciju sagatavoja:
Imants Mozers
Sabiedrisko attiecību vadītājs
Valsts probācijas dienests
Epasts: imants.mozers@vpd.gov.lv
Tālrunis: 28617319
Fakss: 67021139
Adrese: Dzirnavu iela 91, Rīgā, LV-1011, Latvija
Twitter: @probacija

Publicēšanas datums: 2016. gada 19. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt