A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aizvadīts Cēsu novada iedzīvotāju forums

Aizvadīts Cēsu novada iedzīvotāju forums

Cēsu novada iedzīvotāju forums šogad pulcēja 55 cēsniekus un vaivēniešus, kuri, kopīgi domājot un darbojoties, izveidoja septiņas idejas, kā risināt Cēsīm aktuālas problēmas.

Foruma dalībnieki tika sadalīti sešās grupās, katrai grupai dodot iespēju izvēlēties kādu no desmit jautājumiem. Šogad jautājumi tika formulēti, balstoties uz septembrī un oktobrī apkaimju sanāksmēs pārrunātajām problēmām.


Dalībnieki prātoja, kā veicināt iedzīvotāju pašiniciatīvu, mudināt iesaistīties savas apkārtējās vides labiekārtošanā, kā nodrošināt veiksmīgāku saziņu iedzīvotāju un pašvaldības starpā. Lai mazinātu plaisu starp dažādām cēsnieku paaudzēm, iedzīvotāji rosināja izveidot telpu kopīgiem pasākumiem un sarunām – “Paaudžu māju”. Lai Cēsis kļūtu zaļākas un iedzīvotāji kustīgāki, foruma dalībnieki piedāvāja pašvaldībai un iedzīvotājiem kopīgi izstrādāt attīstītas veloinfrastruktūras modeli kādā no Cēsu apkaimēm, kā arī aicināja veidot vairāk informatīvo materiālu un izvietot norādes, kas iedzīvotāju vidū popularizētu atpūtas iespējas pie dabas Cēsu novadā.

Cēsu novada iedzīvotājiem forums bija laba iespēja parādīt, kas viņiem svarīgs un kādus iespējamos risinājumus sev aktuālām problēmām viņi redz.Liels paldies ikvienam foruma dalībniekam par atvēlēto laiku un radošajām idejām!

Tiekamies apkaimju sanāksmēs un Cēsu novada iedzīvotāju forumā arī nākamgad!

Publicēšanas datums: 2017. gada 30. oktobris  

Komentāri

2017-10-31 10:09:53 sestdien , 28. oktobrī ,, sanāca,,Cēsu iedzīvotāju forums nr.2 ! ( lasīt - Cēsu domes projekts , tā sakot jāuzpasē tās avis , dies pas , ka neuzsāk paši kaut ko uz savu galvu ! Un domes vīrs Jānis tūlīt ,, uzdeva toni ,, nikni briļļu stiklus zibinādams - tā kā , lai nekādus N E , tomēr neticēdams , kā vecs skolotājs , visu foruma dienu, greizs sagriezies dreifēja ap 6 galdiņiem blenzdams - ko viņi tur raksta , ko runā , ko dara , kas būs ... ? ) labs forums , pacienāja nabadziņus par pašu nodoklīšos atņemto naudiņu , bija kafija , tēja , maizītes , kūciņas ... dalībnieki tie paši , kuri iepriekšējo gad tikai mazāk skaitā ... ( kā ironizēja R.Pauls : es iznāku no koncertzāles Cēsis un skatos - nav neviena cilvēka uz ielas , skatos pulkstenī - nav vēl 9 ! KUR TIE CILVĒKI Cēsīs palikuši ?) Pie galdiņiem ap 10 dalībnieki ; pie mūsējā kuplā skaitā - 4 domes dāmas un citas pārvaldē iesaistītās ; jautajums : - kā veicināt iedzīvotāju pašiniciatīvu ? No ,, kuplā foruma apmeklējuma ,, acīmredzams , ka iedzīvotājiem pašiniciatīva vajadzīga izdzīvošanas jautājumu risināšanai ! tā sakot , vispirms tevi noper ( uzliek īrēt pārvaldes labā savu paša celto vai no senčiem mantoto mājokli , draudot to nekavējoties atņemt , ja nemaksāsi , uzlikt maksāt NĪN dubultā apmērā , ja kaut kas nepatik utt., neskatoties vai Cēsu iedzīvotājam paliks 3 tējkarotītes eļļas dienā pāri , vai nepaliks ... pats vainīgs ! ) , un pēc tam it kā aicinā pie galda ! tikai ne pie sava galda , uz kura vienā mierā pēc Valsts Kontroles ziņojuma (lsm.lv 6.10.2017.) neizvērtējot neko nabaga ierēdnīšiem izmaksāts papildus 81 !!! miljons eu , ) bet kaut kur malā , patiešām labs projekts Cēsu iedzīvotāju forums nr.2 , Cēsu dome ! Apzināta pieaugušu cilvēku blēnošanās uz savu tautas brāļu rēķina , ja vien nebūtu tik traģiski ! TAUTAS VĀRDĀ PRET TAUTU ! + vēl Cēsu slimnīca aizklapē dzemdību nodaļu ! urā !

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt