A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aizsardzības ministrs reģionālajā vizītē apmeklē Cēsis

Aizsardzības ministrs reģionālajā vizītē apmeklē Cēsis

Piektdien, 1.jūnijā, Cēsis apmeklēja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, lai tiktos ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu. Vizītes laikā ministrs apmeklēja pašreizējo būvobjektu un topošo īres namu Ata Kronvalda ielā 56, pārrunāja Latvijas Uzvaras dienas svinību 22.jūnijā detaļas, kā arī citus novadam aktuālos jautājumus. Tāpat aizsardzības ministrs apmeklēja X Latvijas zēnu kora salidojumu “Puikas var!” Cēsu pils parka estrādē, kurā piedalīsies aptuveni 1600 dalībnieku no 58 Latvijas vispārizglītojošajām un mūzikas skolām.

Būvniecības rezultātā plānots esošo nepabeigto daudzdzīvokļu māju pārbūvēt, izbūvējot 24 dzīvokļus. Cēsu novada pašvaldība pēc ēkas pārbūves iegūs 17 dzīvokļus, un Aizsardzības ministrija septiņus. Sev piekritīgos dzīvokļus Cēsu novada pašvaldība izmantos kā īres dzīvojamo fondu nepieciešamo speciālistu piesaistei.

“Izvērtējot pēdējo gadu pieprasījumu pēc īres mājokļiem Cēsīs, secinājām, ka topošā ēka novadam būs ieguvums un vismaz nedaudz atrisinās šobrīd esošo mājokļu jautājumu”, sacīja Rozenbergs. Savukārt aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, apskatot ēku, pauda gandarījumu, ka darbi rit pēc plāna.

Kā ziņots, Cēsu novada pašvaldība un Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs, kas pārstāv Aizsardzības ministriju, 2017.gada 30.novembrī noslēdza līgumu par daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas – nepabeigtas jaunbūves Ata Kronvalda ielā 56, Cēsīs, Cēsu novadā – pārbūves būvprojekta izstrādi, būvdarbiem un autoruzraudzību.

Publicēšanas datums: 2018. gada 1. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt