A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aicinām vidzemniekus piedalīties praktiskā radošuma darbnīcā

Aicinām vidzemniekus piedalīties praktiskā radošuma darbnīcā

Praktiskā radošuma darbnīcā “Saliedēta kopiena caur radošu sadarbību kultūrā, izglītībā un uzņēmējdarbībā” dalībnieki strādās komandās, ko veidos NVO, pašvaldību darbinieki, uzņēmēji, trešo valstu valstspiederīgie un uzņemošās sabiedrības pārstāvji. Radošo darbnīcu dalībnieki komandās izstrādā vairākas mazā biznesa, sociālas, kultūras vai izglītības jomas idejas, kuru īstenošanai nav vajadzīgs būtisks starta kapitāls un kuras balstītas uz dalībnieku vispusīgām kompetencēm.

Jau pirmā semināra ietvaros komandas radītajām idejām radīs demo versijas un tās testēs reālā vidē, tas nozīmē - iepazīs ideju pilnveides praktiskos aspektus, nonākot tiešā saskarē ar potenciālo projekta mērķauditoriju. Kā uzsver radošo darbnīcu vadītāja Vita Brakovska: „Mēs spējam radīt lieliskas lietas, taču latviešos trūkst "mārketinga gēna" - spēja iet sabiedrībā un "pārdot" savu risinājumu. Tāpēc ļoti būtiska ir mācīšanās no citām kultūrām, sadarbība projektos, pieredzes apmaiņa un zināšanas, ko dalībnieki iegūs šajā darbnīcā”.

Norises laiks: 30. aprīlis, 14.maijs, 21.maijs.
Norises vieta: Lielā Katrīnas iela 2, Cēsis (RPIVA, 1.auditorija)
Radošo darbnīcu vadīs Vita Brakovska (radošo spēju aktivizēšanas apmācību vadītāja Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi).
Vairāk informācijas par lektori - http://www.zinis.lv/


Dalība radošajā darbnīcā ir BEZ MAKSAS.

Pieteikšanās un plašāka informācija Gundega Ozola (29422733, ozola.gundega@gmail.com)

Vairāk informācijas par projektu – http://socialinnovation.lv/LV/uzsakta-projekta-sadarbiba-un-radosums-ka-cels-uz-integraciju-un-sabiedribas-saliedetibu-istenosana/

Projekta „Sadarbība un radošums kā ceļš uz integrāciju un sabiedrības saliedētību” īstenošana tiek līdzfinansēta 75% no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda un 25% no valsts budžeta līdzekļiem.
Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild Sociālās Inovācijas Centrs
.


Publicēšanas datums: 2015. gada 22. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt