A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aicinām diskutēt par idejām Vienības laukuma attīstībai

Aicinām diskutēt par idejām Vienības laukuma attīstībai

Lai iepazītos ar iedzīvotāju idejām par to, kādām funkcijām un vajadzībām nākotnē varētu kalpot Vienības laukums, aicinām iedzīvotājus uz tikšanos, kuras laikā sagatavosim cēsnieku vēlmju un ideju karti.

Iedzīvotāju tikšanās par Vienības laukuma pārbūvi notiks 2016.gada 11.maijā, plkst.18.00, Koprades mājā SKOLA6, L.Skolas ielā 6, Cēsīs. Pasākuma moderators – reģionālās plānošanas eksperts Mg. hist.Krišjānis Veitners.
Iegūtos cēsnieku viedokļus izmantosim, izsludinot metu konkursu “Vienības laukuma, Cēsīs, pārbūves ieceres izstrāde”, kura gaitā arhitekti sniegs savu redzējumu un attīstības priekšlikumus Vienības laukuma pārbūvei.

Konkursa mērķis ir pievilcīgāka Cēsu pilsētvide, nodrošinot kvalitatīvu publiskās ārtelpas un tās objektu izveidošanu Vienības laukumā. Laukumu jāveido kā unikālu pilsētvides objektu – augstas estētiskās kvalitātes pilsētas centrālo laukumu, kurā prasmīgi iekļauti īpaši mākslinieciski, arhitektoniski un ainavas elementi, kas veidoti ieturēti vienotā stilā, par pamatu ņemot pilsētas vēsturisko plānojumu, vienlaicīgi nodrošinot estētisku un labiekārtotu vidi pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Tikšanās laikā mēģināsim rast atbildes, ko vēlamies izskaust no esošā laukuma, ko vēlamies saglabāt un bez kā laukums nevar pastāvēt, ko nevēlamies pieļaut un kādi papildinājumi radītu pievilcīgu pilsētvidi, kā arī apmainīsimies ar idejām, kas tiks nodotas arhitektiem.

Aicināti visi interesenti!

Publicēšanas datums: 2016. gada 3. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt