A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aicinām cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem

Aicinām cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem

Lai palielinātu kvalificēta darbaspēka piesaisti Cēsu novadam, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus brīvos dzīvokļus piedāvāt izīrēšanai speciālistiem vai uzņēmējiem, kuri pārceļas uz Cēsīm.

Kā norāda Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, nereti veidojas situācija, kad neizdodas piesaistīt pilsētai un novadam nepieciešamos uzņēmējus vai speciālistus tikai tādēļ, ka brīvajā īres tirgū dzīvokļu piedāvājums ir ļoti niecīgs, un nav iespējama cilvēku pārcelšanās.

Lai to vērstu par labu, pašvaldība ir ar mieru uzņemties vidutāja lomu, un izveidot datubāzi ar iedzīvotāju iesūtītiem īres dzīvokļiem, ar ko iepazīstināt uzticamus profesionāļus, kuri vēršas pašvaldībā ar nodomu pārcelties uz Cēsīm.

Informāciju par brīvajiem izīrējamajiem dzīvokļiem cēsnieki aicināti sūtīt uz epasta adresi majoklis@cesis.lv, norādot dzīvokļa adresi, platību, iekārtojumu, stāvokli un īres cenu, vēlams, pievienojot dzīvokļa fotogrāfiju. Tāpat ar dzīvokļu piedāvājumiem iespējams vērsties Cēsu novada pašvaldības Attīstības nodaļā Cēsīs, Bērzaines ielā 5.

“Kā pašvaldība nevaram stāvēt malā, sevišķi zinot, ka pilsētā ir pietiekams skaits tukšu dzīvokļu, kuri varētu būt nozīmīgi novada attīstības un ekonomikas uzlabošanā,” uzsver Rozenbergs.

Pēc Cēsu novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītājas Laines Madelānes teiktā, pašvaldība saprot, ka, iespējams, vairāki dzīvokļu īpašnieki nevēlas likt publiskus paziņojumus par savu īpašumu īri, piemēram, sludinājumu servisos, jo nereti īrnieki var būt negodprātīgi. “Tāpēc izveidoto īpašumu datubāzi piedāvāsim tikai cilvēkiem, kuru nodomi un nākotnes plāni saistībā ar pārcelšanos uz Cēsīm ir nopietni un kuri paši ir uzrunājuši pašvaldību,” skaidro Madelāne.

Publicēšanas datums: 2016. gada 23. maijs  

Komentāri

Henriete Petrovska 2016-05-23 16:42:41 Vai īrēt griboši topošie speciālisti ari var pieteikties?
Janis Karelis 2016-05-23 20:22:53 Nav garantijas kādā stāvokli paliks dzīvoklis .Līgums ??? Tas ir priekš izīrētāja lai mierīgi gulēt, bet ne īrniekam.
Inese Kočāne 2016-05-24 19:08:24 Vai izīrētājam pašvaldība kādas garantijas arī dos, ka īrnieks būs godprātīgs, maksās rēķinus un nebojās īpašumu? Un vēl - neizprotu vēlmi saukt speciālistus no citiem novadiem, ja novada iedzīvotāji spoesti braukt strādāt un arī pārvākties uz dzīvi citur tādēļ, ka darbs ir citur.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt