A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aicinām balsot par "Cēsnieks 2019” titula ieguvēju

Aicinām balsot par "Cēsnieks 2019” titula ieguvēju

Turpinot vairāk nekā 20 gadu tradīciju, akciju sabiedrība “Cēsu alus” un Cēsu novada pašvaldība ik vasaru piešķir apbalvojumu “Cēsnieks”, tādējādi godinot personas, kuras izcili un no sirds veikušas savu darbu, un kuru veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu pilsētas reputāciju. Kopš 1999.gada šis godpilnais nosaukums ir piešķirts 20 cilvēkiem, kuru vidū bijuši kultūras, zinātnes, vēstures, sporta un sociālās sfēras pārstāvji.

“Cēsnieks” balvai izvirzītos kandidātus nosaka komisija, kas izvērtē ievērojamākos iepriekšējā gada notikumus un aktivitātes Cēsu pilsētas dzīvē un ikviens cēsnieks vai Latvijas iedzīvotājs, balsojot par komisijas izvirzītajiem kandidātiem, nosaka balvas ieguvēju.

2019.gada apbalvojuma „Cēsnieks” komisijas sastāvā piedalās Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone, laikraksta “Druva” galvenā redaktore Andra Gaņģe, Cēsu Sporta skolas direktore Rudīte Vanadziņa un Anna Būre, “Cēsnieks 2018” apbalvojuma saņēmēja.

Apbalvojuma komisijas šogad izvirzītie kandidāti: Rodions Kurucs, basketbolists; Inga Cipe, horeogrāfe, deju grupas “”VIVA” vadītāja; Astrīda Kamša, kultūras biedrības “Harmonija” vadītāja.

Kurš no trīs pretendentiem saņems titulu “Cēsnieks 2019”, tagad atkarīgs no balsotājiem. Laikā no 8. līdz 17.jūlijam balsot var, izgriežot kuponu no laikraksta “Druva” vai pašvaldības izdevuma “Cēsu Vēstis” un iemetot to balsošanas kastītēs, kuru atrašanās vietas norādītas kuponā. Aicinām iedzīvotājus balsot arī elektroniski – balsošanas vietnē www.cesnieks.lv.

Apbalvojums “Cēsnieks 2019” tiks pasniegts Cēsu pilsētas svētku laikā, 20.jūlijā, Vienības laukumā, pirms svētku salūta.

Papildus informācija:
Agita Kārkliņa
AS Cēsu alus, Komunikāciju vadītāja
agita.karklina@cesualus.lv
Tālr. 67511377; 25955537

Publicēšanas datums: 2019. gada 10. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt