A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aicina pieteikt piesārņotu vietu Lielās talkas kartē

Aicina pieteikt piesārņotu vietu Lielās talkas kartē

Līdz šī gada Lielajai Talkai palicis vēl nedaudz vairāk nekā mēnesis, bet darbs pie sakopšanas aktivitātēm sācies jau visā Latvijā. Īpaši aktīvi šobrīd risinās piegružoto vietu apzināšana – Lielās Talkas piesārņoto vietu kartē atzīmētas jau vairāk nekā 80 vietas, kuras vēlams sakopt Lielās Talkas ietvaros 23.aprīlī.

Tāpat Lielās Talkas nozīmi ne vien Latvijas sakopšanā, bet arī valsts starptautiskā tēla veidošanā atzinusi arī jaunā Latvijas Institūta vadītāja Aiva Rozenberga. Stājoties amatā, viņa norādījusi, ka Lielā Talka un īpaši 2018.gada 8.septembrī gaidāmā pasaules talka, būs viena no viņas darba prioritātēm tuvākajos gados.

Arvien lielāka rosība sākusies arī reģionos, kur aprīļa aktivitātes sākuši plānot ne vien pašvaldību darbinieki, bet arī skolas, biedrības un iedzīvotāju organizācijas. Turklāt 23 reģionu aktīvisti pieteikušies Lielās Talkas koordinatoru konkursā “Latvijai BŪT zaļai!”, lai pierādītu, ka tieši viņi ir aktīvākie vides jautājumu risinātāji Latvijā. Konkursa ietvaros visiem dalībniekiem būs gan jāorganizē izglītojoši pasākumi, gan jāizveido iedvesmojoši video un daiļdarbi par vides kopšanas tēmām. Visvairāk pieteikumu konkursam šogad saņemts no Vidzemes.
Publicēšanas datums: 2016. gada 16. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt