A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aicina piedalīties Lielajā Talkā

Aicina piedalīties Lielajā Talkā

Lielā Talka šogad notiks sestdien, 25.aprīlī, no plkst.9.00 līdz plkst.15.00 vienlaicīgi visā Latvijā. Cēsnieki iepriekšējos gadus bijuši aktīvi talkotāji, talkas dienā paveicot ļoti daudz - sakopjot teritorijas, savācot atkritumus un veicot citus darbus. Tāpēc aicinām arī šogad draugu, ģimenes un kolēģu pulkā sakopt savu māju, pagalmu un tuvāko apkārtni.

Pasākuma ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu. Lielās Talkas idejas autore ir rakstniece Anna Žīgure, bet pati ideja aizgūta no igauņiem, kas vides sakopšanu visas valsts mērogā pirmoreiz rīkoja 2008. gadā.

Interneta vietnē www.talkas.lv pašvaldības un izglītības iestādes, uzņēmumi, organizācijas, kā arī brīvprātīgie entuziasti var oficiāli pieteikt organizētas talkas vietas. Katrā pieteiktajā vai organizētajā talkas vietā jābūt talkas atbildīgajam, kurš sadarbībā ar pašvaldības talkas koordinatoru, vienojas par veicamo darbu, savākto atkritumu apjomu un novietošanu, lai tos būtu iespējams savākt un aizvest. Bezmaksas talkas maisus būs iespējams saņemt katram talkas atbildīgajam talkas dienā.

Lielās Talkas koordinatore Cēsu novadā ir Dace Laiva, tel. 64127538, 26119396.

Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus - stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus... Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem!

Publicēšanas datums: 2015. gada 9. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt