A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Aicina novērtēt pašvaldības klientu apkalpošanu

Aicina novērtēt pašvaldības klientu apkalpošanu

Lai izvērtētu līdzšinējo Cēsu novada pašvaldības darbību klientu apkalpošanā un to pilnveidotu un uzlabotu, aicinu Jūs līdz 16.oktobrim piedalīties klientu pakalpošanas novērtēšanā ar klātpievienoto anketu, izsakot savu viedokli www.cesis.lv interaktīvajā aptaujā vai “Vēstulē pašvaldībai”, rakstot elektroniski uz iac@cesis.lv vai ierodoties personīgi Klientu apkalpošanas centrā Cēsīs Bērzaines ielā 5 vai zvanot pa tālr. 64161807. Anketas pieejamas arī Cēsu novada pašvaldības izdevumā "Cēsu Vēstis".

Cēsu novada pašvaldības darbības mērķi, nodrošinot pašvaldības funkcijas, ir radīt patīkamu vidi dzīvošanai un uzņēmējdarbības attīstības iespējām, kā arī būt atvērtai un draudzīgai pašvaldībai. Šo mērķu un uzdevumu izpilde var tikt realizēta, sniedzot pakalpojumus un apkalpojot mūsu klientus – iedzīvotājus, organizācijas, sadarbības partnerus.

Cēsu novada pašvaldības pamatprincipi klientu apkalpošanā ir  darbinieku profesionalitāte (cik zinoši un atvērti sadarbībai, objektīvi spēj piedāvāt klientam labāko risinājumu), reputācija (cik lielā mērā klienti ir pārliecināti par pašvaldības godīgumu), izcila apkalpošanas kvalitāte (kā nodrošinām klientiem nevainojamu apkalpošanu); pieejamība (dažādas saziņas iespējas, fiziskā pieejamība, pieejamība dažādām sociālām grupām) un uzticamība (cik lielā mērā klienti uzticas savai pašvaldībai un jūtas droši par viņu problēmu risināšanu). Ir aizritējis gads, kopš šie principi ir  noteikti ilglaicīgai un pastāvīgai darbībai visām pašvaldības iestādēm. Klientu apkalpošana ir divpusējs sadarbības process starp pašvaldības darbiniekiem un klientiem, un ikdienas situācijas prasa dažādus risinājumus, pieeju, mācības un izpratni.


Priecāsimies saņemt gan Jūsu iebildes un priekšlikumus, gan atzinīgu vērtējumu!

Publicēšanas datums: 2015. gada 1. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt